Wpis z mikrobloga

A gdzieś na obrzeżach jutubowego uniwersum geopolitycznego jest on. On wszystko przewidział. On wyjaśnił na danych ekonomicznych. Tylko ci polscy podżegacze wojenni nie zrozumieli i shejtowali. Wiem, że Dylewski zajmuje się głównie ekonomią, ale nie tylko. Chętnie mówi o wojnie w Ukrainie snuje prognozy i utrzymuje, że wszystkie zawsze się sprawdzają. Wykop się jak na razie nim szerzej nie zainteresował, nie rozumiem czemu. Bardzo barwna postać i kanał ma dość spory.
https://www.youtube.com/watch?v=N6UvHc55XN8&ab_channel=ZbigniewDylewski
#bartosiak #napierala #wolski #geopolityka #ekonomia #dylewski
  • 8
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Pod pewnymi względami przypomina doktorka. Kiedyś zrobił wykład o Chile, jaki wspaniały cud gospodarczy po to by półtorej roku później zrobić wykład skrojony pod przeciwną tezę. Ostatnio dokonał też niemałej gimnastyki, by udowodnić, że w Niemczech nie ma żadnej recesji, a wszystko to propaganda medialna. Ma widoczną słabość do Niemiec.
@siemando: Mnie nie śmieszyły. Raczej takie trochę grażynacore dla mnie. Nawet raziły mnie trochę jak mówił o Afrykańskich krajach i osobach chorych psychicznie. Z tych gifów biło wręcz jego lekkimi uprzedzeniami do tych grup, ale jestem zwolennikiem wolności słowa, poza tym nie obrażał nikogo bezpośrednio w tych filmach, czy tam wykładach.
@zachariasz-grundbaum: Dylewski to taki idealny przykład że gdy znasz się na czymś, i robisz o tym filmy na YouTube, to robisz tylko o tym i nie dywagujesz w tematy spoza twojej dziedziny ekspertyzy. Jako ekonomista gada porządnie, na rzeczy, i za to ludzie go lubią. Ale jak zacznie się wsuwać w politykę to już się wszystko sypie i wysnuwa głupie stwierdzenia.

I to się tyczy każdego YouTubera który od czasu wojny