Wpis z mikrobloga

dobra nie udawaj znawce


@kocurrek32: nikogo nie udaje, po prostu nie odróżniasz techno od trance i cała muzykę elektroniczną błędnie nazywasz techno

chodzi mi o to ze na imprezie czesto leci techno/trance


@kocurrek32: nie ma imprez gdzie na jednej scenie/sali leci techno oraz trance, jak wspomniałem mylisz gatunki
@GrammarNazi: Po raz pierwszy z ludźmi słuchającymi techno (a także disco polo) zetknąłem się idąc do technikum. Byli to w zdecydowanej części wieśniaki z okolicznych wiosek. Skala zidiocienia tych "ludzi" była przerażająca. Od tamtego momentu techno i disco polo kojarzą mi się z wieśniakami i debilami.
@OxygenJunkie dlatego nawet szkoda go prostować bo jeszcze będzie chciał spróbować i przyjdzie do porządnego klubu z gwizdkiem i w białej koszuli xD

Ja ostatnio też softuje ale na dobrym secie lecę 2h bez schodzenia z parkietu❤️


@Zabojcza_Rozowa: To wyjaśnij proszę osobom takim jak ja, które weszły w wątek dowiedzieć się czegoś i posłuchać nowej muzyki.
@MattCobosco łap bibkę na początek, polecam! Sama jest absolutnie niesamowita! Bylam na jej wystepie na Undercity i mnie zmiotła ;3 posłuchaj jej sety a najlepiej razem z filmem, bo daje wspaniały vibe jak gra. Ja jestem ogolenie fanką kobiet za sterami. Słucham głównie setów lokalnych artystów (duża część z nich to moi znajomi więc tym bardziej z przyjemnością ich wspieram)
Zabojcza_Rozowa - @MattCobosco łap bibkę na początek, polecam! Sama jest absolutnie n...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz