Wpis z mikrobloga

Znajdzie się tutaj jakaś księgowa lub księgowy który za blika zrobi mi korektę JPK uwzględniającą ulgę za złe długi?

Mam fakturę która nie została zapłacona oraz JPK w XML.

Mój program (taxeon.pl) niestety nie oferuje takiej funkcjonalności a robienie tego przez narzędzia online mnie przerasta...

#ksiegowosc #prawo #urzadskarbowy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
xD


@talmudyczny_triumfalizm: co jest śmiesznego w oferowaniu wynagrodzenia za wykonaną usługę?

weź sobie zainstaluj próbny okres Rachmistrza Nexo


@niegwynebleid: przyznam że wolałbym komuś zapłacić, zwłaszcza że jak kiedyś kontrahent mi to zapłaci to znowu trzeba korektę robić...
  • Odpowiedz
@wiesiu2: przyznam się, że gdybym miał zrobić twoje JPK to musiałbym założyć twoją firmę (bazy, licencja), zaimportować, sprawdzić, poprawić i ogólnie się p-------ć. No i odpowiednio obciążyć kosztami. Także ja podziękuję, ale może komuś się nudzi i ma ochotę na 300 zł blikiem
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid: masz edytor JPK online udostępniony przez urząd, dostajesz XML, wrzucasz w edytor, tam jest cały dochód i koszty z danego okresu, dodajesz odpowiedni przychód na minusie i trzeba wiedzieć co tam wybrać i jak opisać... zapisujesz xml i mi wysyłasz,
do tego oczywiście trzeba znać się na "uldze za złe długi" aby chociażby wiedzieć który JPK poprawić
dla fachowca 15m roboty albo i mniej... 50 zł max, no może
  • Odpowiedz