Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przez dzbanów z neuropy, którzy nie potrafią jak ludzie dyskutować z drugą osobą, tylko wolą zakrzyczeć i zwyzywać, oraz załatwić mu bana tylkp dlatego, że sie z nim nie zgadza i przez to nie mam konta, więc prosze opublikować mój wpis, bo chce zapytać tu o coś tutejszą społeczność spod tagów #sport i #mecz

Bym zapytał na innej stronie np reddit, ale nie rozumiem jak ta strona w ogóle działa xD założyłem konto poprzez gmail i mnie po pierwsze zarejestrowało pod jakiś losowy nick, w ustawieniach zmieniłem, ale nic to nie dało w ogóle tam nie ma opcji w ustawieniach jak "zapisz" zmiany, po drugie wybrałem supreddit opublikowałem swój pierwszy post i dostałem po sekundzie bana nawet nie wiem za co xD wpis nie był wulgarny i nie nawoływałem w nim do nienawiści

Wracając do mojego pytania. Czy jak Polska we wtorek wygra z Walią, a później z Finlandią, to nas zakwalifikują do euro? I później z kim gramy? Słyszałem, że z Austrią i jak ich pokonamy, to z Francją

#sport #mecz #pytanie #euro2024 #polska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim mają wygrać z Walią, nie będą grali z żadną Finlandią. Jeśli wygrają, to się zakwalifikują. A w takim przypadku to już sprawdź kogo Polska (warunkowo) wylosowała. P.S dzbany mogą nie umieć dyskutować z tobą normalnie, bo wydajesz się być niesamowicie tępym typem sądząc po tym poście