Wpis z mikrobloga

Ta Matysiak to jest chyba obraz tej słynnej totalnej opozycji. Codziennie ma chyba z 2-3 wypowiedzi, gdzie głośno krzyczy, jaki to rząd jest ujowy. Razemici to najgorsze dno. Najgorsze jest to, że pisowcy itd. ich uważają de facto jako część rządu, przez co ich wypowiedzi są podbijane, a nie traktowane jako nieistotne.

BTW. Wyobraźcie sobie, że większość rządu zależy od tych dzbanów. Dramat. Dobrze, że jest bezpieczna większość

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm
Gours - Ta Matysiak to jest chyba obraz tej słynnej totalnej opozycji. Codziennie ma ...

źródło: IMG_3391

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Gours: Razymki nie są w rządzie więc pewnie myślą że zapropsują na krytyce koalicji wiele zależy od tego czy słusznie. Czy ja wiem czy mogą zyskać na krytyce koalicji czyli także swojej ekipy...
Wiele postulatów gospodarczych razem jest zgodna z Pisem
.Ale i tak Razemki są bardziej ogarnięte programowo niż Żukowskie, Czarzaste, Biedronie xD
Zandberg to chociaż zarzuci coś o prawie pracownika a reszta zachowuje się tak jakby aborcja była jedynym
  • Odpowiedz
  • 1
@Catit: tak, nie zgadzają się kretyńskie poglądy polegające głównie na chęci dowalenia przedsiębiorcom. Kiedy były protesty jak wprowadzali nowy ład?
  • Odpowiedz
@Gours: to, że przedsiębiorca zarabiający 10k płaci większą składkę niż osoba zarabiająca najniższą krajową na etacie to dowalanie przedsiębiorcom? Progresja jest dowalaniem przedsiębiorcom? Stare, znałam, „podstawa”naszej gospodarki, czyli gownojanuszexy, jak zawsze wymaga specjalnego traktowania.
  • Odpowiedz
  • 2
@Catit: progresja na składce na zdrowie? To kiedy progresja na cenach chleba? Jqk to tak, że bogacz płaci tyle samo, co biedak
  • Odpowiedz