Wpis z mikrobloga

Na tiktoku nie wolno krytykować wielkiej bezkiblowej rasiji


@smoczewski: w Twoim komentarzu problemem nie jest to ze krytykujesz Rosję tylko to ze Twoja krytyka ma za slaby poziom żeby być prezentowana w przestrzeni publicznej.

Używanie tego screena jako dowodu na polityczna cenzurę jest tym samym jak zesranie się komuś na wycieraczkę, roztarcie tego komuś najpierw na drzwiach wejściowych, a później na swojej twarzy i dziwienie się ze ludzie nie doceniają Twojego
@smoczewski: Bo to nawet nie potrzeba ludzkiej ręki żeby stwierdzić, że napisałeś coś idiotycznego. "zesrać", "ruski", "troll", "fuhrer", "kreml" w jednej krótkiej wypowiedzi. Skoro robot jest w stanie to stwierdzić to powinieneś się zastanowić nad sposobem konstruowania wypowiedzi xD Równie dobrze mógłbyś napisać komentarz o treści "11111111111111" i też zostałby zablokowany.
@smoczewski: Tam to jest norma, że komentarze jawnie nienawistne do Ukrów wiszą miesiącami, a jak lecisz z Ruskimi to są usuwane od razu, ale też dla kontekstu dodam, że tiktok to zajebiście poprawna politycznie platforma, i tam ci mogą #!$%@?ć komentarz za cokolwiek. Ostatnio napisałem "Seks" w zupełnie normalnym kontekście, w zwykłej rozmowie z kimś, a oni #!$%@? mi komentarz za "molestowanie i treści o charakterze seksualnym" czy coś takiego xD
pomijam fakt, że CEO tiktoka na ostatnim przesłuchaniu zmiażdzył argumentami Amerykanów ¯(ツ)


@Towarzysz_Pawulon: co za #!$%@? godne amerykańskich nastolatków-podludzi z #!$%@? mózgami xD

Wystarczy minuta na tym chińskim gównie, to wylęgarnia ruskich troli, komunistów, faszystow (dzisiaj to jeden #!$%@? w zasadzie), mizoandria, radykalizmy i wszystkiego co tylko może #!$%@? zachodnie społeczeństwa.

Dla tych #!$%@? podludzi Korea Płn. to raj bo darmową służbę zdrowia mają xD szczerze mówiąc to się
@Miche8768 nie widziałem nigdy wychwalania Korei Północnej ani porpagandy politycznej zbliżonej do tego co robi meta

A CEO tiktoka wypadł świetnie, no chyba że twierdzisz że pytania Amerykanów czy tik tok w telefonie hackuje im router wifi na komodzie były wyrazem wielkiej mądrości w tym temacie
CEO tiktoka wypadł świetnie, no chyba że twierdzisz że pytania Amerykanów czy tik tok w telefonie hackuje im router wifi na komodzie były wyrazem wielkiej mądrości w tym temacie


@Towarzysz_Pawulon: to to mnie szczerze nie obchodzi, problemem jest ogrom propagandy i wybiórcza cenzura tych prymitywów. Tiktoki z napisami "kill all men", dosłownie stalinowska propaganda i negowanie Holdomoru, Operacji Polskiej itp., , "pacyfiści" krytykujący USA, którzy nawet słowem nie zająkną się o
@Miche8768 ogólnie Amerykanie wydają się mocno rozgoryczeni faktem że nie tylko oni potrafią w cenzurę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A nie jedno za uszami też mają i to co tam Ruscy zrobili na Ukrainie to nic przy tym #!$%@? jaki USA wywołało na Bliskim Wschodzie
@smoczewski: A nie jest czasem tak, że tak jak na youtube twórcy mogą ustawiać słowa kluczowe do filtrowania komentarzy?
Zgaduję oczywiście bo jedyną styczność z tiktokiem mam gdy widzę jak ktoś wrzuca jakiegoś mema stamtąd