Wpis z mikrobloga

Jak wam się podoba nowy ficzer Wykopu?
8h pracy frontendowców dziennie x 2 miesiące + nadgodziny... i mamy etykietkę pokazującą komentarz autora wpisu #wykopchangelog

#mikroblog #nowywykop #wykop #frontend #webdev
WykopX - Jak wam się podoba nowy ficzer Wykopu? 
8h pracy frontendowców dziennie x 2 ...

źródło: temp_file1423968917067717790

Pobierz

ETYKIETKA "Autor"

  • 👍 SZTOS! WŁAŚNIE TEGO BRAKOWAŁO NA WYKOPIE 75.6% (1404)
  • 👎 TO CHYBA JAKIŚ ŻART 19.9% (369)
  • 😐 INNA OPINIA (napisz w komentarzu) 4.5% (83)

Oddanych głosów: 1856

  • 31
  • Odpowiedz
  • 1
@enron tylko brakuje przycisku "pokaż wyłącznie wypowiedzi inicjatora wątku"


I myślisz, że Wykop wprowadzi taką funkcję? xD
Ale zgadzam się, bo też myślę, że byłaby przydatna - dlatego dokładnie taką funkcję napisałem w najnowszej wersji mojego dodatku - filtruje wypowiedzi Autora ukrywając wypowiedzi wszystkich innych osób.

Co więcej jest też opcja Filtrowania z odpowiedziami, po włączeniu zobaczę tylko naszą dyskusję - moje komentarze, które wołają Ciebie i Twoje komentarze, które wołają
WykopX - > @enron tylko brakuje przycisku "pokaż wyłącznie wypowiedzi inicjatora wątk...

źródło: WykopX

Pobierz
  • Odpowiedz
@WykopX: Miło, że jest dodane. Szkoda, że tak późno. No ale jest i jest czytelne, więc niespecjalnie mam ochotę rzucać gównem na nich tylko z tego powodu.
  • Odpowiedz
@Jasiu780: jak jest duży wątek i do tego jeszcze podzielony na te debilne podstrony to powodzenia. Powinna być właśnie funkcja "pokaż tylko wiadomości od autora". Nie wspominam już o takiej rozpuście jak opcja obserwacji wątku, gdzie mógłbyś zaznaczyć "powiadamiaj o nowych wiadomościach" albo "powiadamiaj o nowych wiadomościach od autora" i skończyłoby się to nieszczęsne "wołaj".
  • Odpowiedz
Czekaj, ale to ma jeszcze jakąś funkcję? Przecież nawet na screenie załączonym przez opa, widać na górze mały badge "autor" a po lewej duży zielony pasek. Przecież ten pasek jest przy każdym komentarzu od autora
  • Odpowiedz
  • 0
Test

example code 2x
example code 3x
example code 1x
-

i jakieś 3 minuty roboty (wliczając testowanie): section.entry.reply.author a.username::after { content: 'Autor'; }
i jakieś 3 minuty roboty (wliczając testowanie): section.entry.reply.author a.username::after { content: Autor; }
i jakieś 3 minuty roboty (wliczając testowanie): section.entry.reply.author a.username::after { content: "Autor"; }
i jakieś 3 minuty roboty (wliczając testowanie): section.entry.reply.author a.username::after { content: 'Autor'; }
i jakieś 3 minuty roboty (wliczając testowanie): section.entry.reply.author a.username::after
  • Odpowiedz