Wpis z mikrobloga

@duszan_z_kapitana_dupy: czy to rok 2005, że telewizor 55 cali miałby powodować jakieś reakcje zazdrości? xD Ja bym raczej pomyślał, że masz małe mieszkanie albo jesteś leniwą urwą bo nie chce Ci się wywalić kartonu tylko wystawiasz na korytarz jak wieśniaki co zostawiają buty albo śmieci przed drzwiami.
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: myślę że takie pudełko możesz śmiało wynajmować, chętni by się znaleźli by choć trochę poczuć u sąsiada zazdrość :D, przemysl to, a w dalszej kolejności wielka firma która lisinguje pudełka największych marek których to pewnie nawet nie znam ale ten kto ma to będzie znał :D
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Ten bait jest naprawdę niezły, oryginalny i subtelny, wręcz wielopoziomowy. Wszyscy dostrzegają warstwę wierzchnią, śmieszka prowokujacego sąsiada. Jedynie krytyk taki jak ja, parafrazując Mickiewicza, "zstąpuje to głębi" i widzi meritum razem z jego najpyszniejszym niuansem, czyli anachronizmem polegającym na pochwaleniu się przedmiotem powszechnym i niewzbudzającym zazdrości ani atencji.

Forma baita również nie odstaje od treści, to powtórzone "ę", wspomnienie o popcornie naszykowanym, emotikony, to wszystko dopełnia obrazu konsekwentnie zbudowanej
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy jak nie mieszkasz w blokach dla patoli, gdzie eksmitują gagatków co czynszu czy rachunków nie płacą, to nikt nawet nie zauważy tego śmiecia.
Chciałeś błysnąć, a tylko się wygłupiłeś ( )
  • Odpowiedz