Wpis z mikrobloga

@karix98:
Czekaj, jakaś uczennica wyraziła swoje zdanie a nauczycielka tak zdębiała, że zapomniała języka w gębie i nie potrafiła jej sprostować. I to wina lewactwa a nie nauczycielki, która nie potrafi prowadzić dyskusji?
  • Odpowiedz
@karix98 część społeczeństwa to nadal prymitywy - zgoda. Właśnie ta część, która odwołuje się do "tradycyjnych wartości" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@karix98: Wokulski to tragiczna postać, bo facetowi we łbie z powodu jego deficytów się odpaliła obsesja i nic z tym nie potrafił zrobić. Pamiętam nawet, że miewał przeca przebłyski, że Izka to tępa strzała i próbował się z tego wymiksować - i tak się to na nim odbiło psychosomatycznie, że choroba go rozje*ała na kawałki. Szkoda chuopa.
  • Odpowiedz
@Niedobry

No coz... Uczenie "pod klucz" z zasady wylacza dyskusje. To wina calego systemu ze tak szkoli swoich"funkcjonariuszy".


No cóż. Zwalanie na lewactwo winy za to, że uczeń zadał pytanie spoza klucza to pierwszy stopień sp*****nia.

Drugim zaś jest argument o kluczu, gdzie wystarczy uczennicy wyjaśnić na czym polega stalking.

I wcale nie trzeba tego zrobić w ciągu pierwszych pięciu sekund. Można na następnej lekcji.
  • Odpowiedz
@karix98: Jak uczennica powie, że Janko Muzykant był ofiarą przemocy, to też lewactwo? I nauczycielka nie będzie w stanie odpowiedzieć?
  • Odpowiedz
ehh za moich czasów to ludzie pisali na maturze że Łęcka to #!$%@?


@KriegCaptain710: Po latach zauważyłem że w sumie Łęcka nic winna Wokulskiemu nie była, w liceum miałem perspektywę przegrywa i jechałem po niej ostro xD
  • Odpowiedz
@karix98: Tutaj wpis od @maneckiewicz który wyjaśnia lalkę.
"Wokulskiego podaje się słusznie za klasyczny przykład polskiego kukolda. Ale nikt chyba nie napisał, jak powinien się zachować wobec Łęckiej, żeby załatwić sprawę jak prawdziwy facet. Wyłącznie oparciu o to, co wiemy z książki przedstawiam swoją propozycję.

Pan Tomasz, ojciec Izabeli, był spłukany. Musiał sprzedać kamienicę, żeby chociaż częściowo spłacić długi i jakoś dalej funkcjonować. Był również oderwany od realiów ekonomicznych i nie
  • Odpowiedz
  • 1
@KriegCaptain710

@karix98: ehh za moich czasów to ludzie pisali na maturze że Łęcka to #!$%@?..( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dziś byłaby infuencerką, jeśli dobrze pamiętam
- miała kilku starszych adoratorów - dobry start do OF
- chciała jeździć na zagraniczne wycieczki, miała nadzieję, że ojciec ja zabierze do Paryża i Szwajcarii
- podniecała się "sztuką" o której wszyscy rozsądnie mówili, że to kicz
- zauroczyła się w tym
  • Odpowiedz