Wpis z mikrobloga

Ehhh kiedyś to były czasy na tym mirko. Założyłem konto 8 lat temu i ponoc juz wtedy wiele osób mówiło, że ten serwis schodzi w dół. Ale człowiek wszedł, śmieszne obrazki, wspólny fun, ciekawe znaleziska.

Dzisiaj? Ciągła wojna. Naród podzielony jak cholera. Społecznośc wykopu lepiej obrazuje upolitycznienie społeczeństwa niż moja wieś w której się wychowałem. Wieczne wojny, wiecznie złe wiadomości, informacje. Deprechy idzie dostac siedząc tutaj. O głównej nawet nie wspomnę bo tam to jest kompletna porażka.

A spróbuj jeszcze o coś zapytac, wypowiedziec się własnym zdaniem różniącym się od dwóch walczących ze sobą skrajności. Jedna wielka toksyczna zawiśc, wyzwiska, zrównywanie z gównem. Porażka. Zero własnego rozumu, pogoń za plusami pośród poklepujących się po plecach ludzi którzy mając problemy znaleźli innych którzy też mają problemy więc wszyscy myślą, ze są normalni, a przysłowiowi fajnopolacy czy inny ki #!$%@? to podludzie xD

Szczerze mi przykro, przykro mi, że tu jest mnóstwo ludzi którzy po prostu potrzebują pomocy, którzy powinni w życiu coś zmienic i isc do przodu, a zakopali się w tym syfie i tkwią #!$%@?ąc i wyzywając na wszystko i wszystkich żeby dac upust życiowej frustracji.

Tęsknię za starym wykopem, gdy człowiek czuł się częścią śmieszkolandii i czuł wsparcie, dobrą radę i po prostu fun. To se ne vrati.

#zalesie #wykop #gownowpis #przemyslenia #przemysleniazdupy