Wpis z mikrobloga

@smutny_przerebel: nie byłem ślepy, co nie znaczy, że teraz mam stopy całować nowemu rządowi, który też leci w ch*ja już na samym początku swojej kadencji

nie wyznaję zasady w polityce, że wróg mojego wroga to mój przyajciel na amen. Ja chcę od rządów wymagać, a nie ich wspierać.
@ejj: xd nie jestem konfedepartyjniaiem. Przecież ostatnio bardzo gorzko pisałem o Konfederacji. Nie jesteś na bieżąco. Wkurza mnie takie segregowanie ludzi.

Nie, gdyby spełnił 150 to być może żyłoby mi się lepiej i tylko o to mi chodzi w tej chwili w rządach. Jak poczytasz moje ostatnie postym, to zauważysz, że nawet wolnorynkowców mocno krytykuję.
@ejj gdyby gdyby gdyby xD najpierw te eunuchy umysłowe niech zajmą się tym co obiecali a ty już kręcisz fikołka że ktoś od nich wymaga więcej XD w neuropie z rozumem a raczej z jego brakiem dalej stabilnie XD
@assninja A jak jest spełniany jeden z konkretów np. w postaci postawienia Glapinskiego przed TS to też się plują, że obietnica złożona wyborcom jest spełniana xD
@Kopyto96: Nie ma co marnować klawiatury. Wykop to od wyborów stał sie bastionem PO/koalicji rządzącej i teoriach spiskowych na poziomie 9/11 o jakiś połączeniach konfy z pisem. XD A jak w jednej wypowiedzi punktujesz tuska to jesteś za koalicją pisu z konfą a gdy w innym wpisie krytykujesz kaczyńskiego to nagle jesteś proniemieckim zdrajcą z platformy. A najlepsze jest w tym to, że patrzysz na wszyskich krzywo.
ale że nie zdążył to jednak żałuję że nie głosowałem na pis żeby wprowadzili jeszcze więcej s


@assninja: ty za to jesteś Tuskopałolizem xD nie wierzę że tak się sracie za darmo dla partii. Ja tam mam wywalone na nich aby dobrze robili a jakoś nie widać żadnych zmian. Jak było 800+ tak jest, jak niedziele handlowe zostały tak są, jak nowy ład był tak jest. Gdzie te pozytywne zmiany tylko
  • 1
teoriach spiskowych na poziomie 9/11 o jakiś połączeniach konfy z pisem.


@Pepege: "teorie spiskowe" a tymczasem w dwóch co najmniej miastach jest koalicja konfa+pis do samorządowych XD

ale rób fikołka z saltem i powiedz że się nie liczy

a gdy w innym wpisie krytykujesz kaczyńskiego


tyle że coś nie widać konfederatów krytykujących Kaczyńskiego
@ejj

@Kopyto96: przecież ty jesteś czołowym konfedepartyjniakiem. Nawet jakby tusk spełnił 150 obietnic to byś się zesrał że nie spełnił 151.


Co wy, partyjniaki, #!$%@? XD Tu nie chodzi i to, że z obiecanych 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządzenia zrealizował 150 zamiast 151, tylko że zrealizował 8 lub 9 ze 100 XD
@maradero Niedzielę handlowe są i będą nie rzadziej niż raz na 2 tygodnie, bo tak zdecydowałeś w wyborach nie oddając głosu na KO, która chce wszystkich niedziel handlowych.