Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie po #!$%@? powstało allegro lokalnie?
Toć to jest taki rak że ja #!$%@? xD jak ktoś ma więcej lat to może się w tym pogubić że istnieje jakby "druga" strona na tym samym portalu gdzie można coś kupować

Ja rozumiem że to niby konkurencja dla olx, ale gówno wielkie to jest w mojej opinii
#allegro #olx
  • 14
  • Odpowiedz
@Milo900: jeżeli dobrze kiedyś zrozumiałem to zamysł miał być taki, że na allegro będą tylko sklepy czyli jak ktoś prowadzi działalność gospodarczą, a allegro lokalnie miałoby być dla zwykłych ludzi którzy chcą są sobie sprzedać jakaś rzecz
  • Odpowiedz
Miała a nie ma, bo istnieje od dawna i wyścig przegrała z kretesem.


@kolejne_juz_konto: To prawda, ja korzystam z OLX, Vinted i AL. Jak cokolwiek sprzedam na AllegroLokalnie, to jest święto lasu. Ludzie ten serwis mają centralnie w dupie. A co ciekawe, wcale AL nie jest takie złe, bo jeśli mamy smarta i chcemy coś sprzedać w granicach powiedzmy 50zł, to ten serwis oferuje najlepsze warunki - darmowa dostawa + najmniejsza
  • Odpowiedz
@Ranmus: Telefon np. do 1000 zł najlepiej pchać na OLX. Najlepiej go też wystawić za 1200 i zadowolony będzie kupujący i sprzedający bo każdy dostanie co chciał. Trzeba tylko najpierw odsiać oferty "zamiany" nadesłane przez bot-y i oferty kupna za 500 bo może frajer puści za tyle bo provident go ciśnie. Nie ukrywam, że udało mi się tak coś kupić. Mianowicie Xiaomi 12 8/256 GB za 800 zł bo ktoś pomylił
  • Odpowiedz
@Milo900: Allegro Lokalnie służy do okazjonalnych sprzedaży - chcemy, aby prywatni sprzedający bez działalności gospodarczej mogli przeprowadzać transakcje w prosty, bezpieczny sposób przy pomocy osobnej aplikacji Allegro Lokalnie. Serwis jest w dalszym ciągu rozwijany i cieszy się uznaniem. Mamy nadzieję, że też się do niego jednak przekonasz :)
Pozdrawiamy!
  • Odpowiedz
  • 0
Zaletą allegro lokalnie jest chyba nazwa która wymaga wyższego IQ niż wpisanie 3 liter olx. Wolę płacić na allegro lokalnie niż użerać się z idiotami, debilami i wyłudzaczami na Olx.
  • Odpowiedz
Co chwila promuja AL jakimis monetami wiec chyba zbyt popularne nie jest. Prowizje chyba i wieksze niz na zwyklym, na ktorym NADAL mozesz wystawic uzywajac formularza web i "ukrytego" po prawej linku.
OLX ma duza przewage, bardzo czesto wysylki za 1zl (no ok teraz juz rzadziej) ale stala cena 5zl, prowizje placi kupujacy. I pomimo ze OLX to rak od strony IT to jednak klienci sa. OLX pomogl mi pozbyc sie doslownie
  • Odpowiedz
@Milo900 Próbowałem kilka rzeczy sprzedać na allegro lokalnie. Zawsze się kończyło tym, że jakiś debil/bot rozpoczynał zakup i zwlekał z płatnością licząc że mu wyśle przedmiot bez opłaty XD Ogłoszenie w tym czasie jest zdejmowane, a ty czekasz na anulowanie zamówienia.
  • Odpowiedz