Wpis z mikrobloga

Rolnicy pierdzielą, że zielony ład zły, Unia zła, wszystko złe, a polskie jedzenie jest najlepsze i zdrowe.

Tymczasem rolnicy gdyby nie Unia #!$%@? roundupem i pestycydami, że aż by światło z polskich pól było widać z ISS, oszukiwaliby na skupach, zbiorach i czym się tylko da, bo można zamiast 615 zł od ara zarobić 615,99 zł od ara.

To, że mam zdrową żywność to zasługa Unii, regulacji i państwa, a na pewno nie grupy społecznej, która w 65% zagłosowała na PiS a w 15 na konfederosję.
Tak dla zielonego ładu, nie dla rolniczej samowoli.

#rolnictwo #protest #sejm #uniaeuropejska #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa
  • 14
@Charleswhite z Argentyny przyjeżdża soja GMO do takiego CEDROB, później robią paszę, zwierzęta ją jedzą a później również i Ty. Zatem ogarnij temat ziomek, bo robisz przypał sobie.
To, że mam zdrową żywność to zasługa Unii


@Charleswhite: co ściemniasz randup w uni jest dozwolonych i sami urzędnicy przedłużyli możliwość jego stosowania w zeszlym roku. Jak lobby posmaruje to i w tym roku będzie przedłużona możliwość stosowania.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PyjaSlamsAtak: oczywiście, że nie wierzę polskiemu rolnikowi, cwaniaczkowi. Jestem świadom, że jeżeli nie ma kontroli to będą robili to nasze państwo i nas jak się tylko będzie dało. Dlatego postuluję: kontrola, kontrola i jeszcze raz kary na cwaniaczków.


@Charleswhite: no właśnie taki był zamysł tego zielonego ładu byśmy żarli lokalne żarcie dostarczane przez naszych rolników przestrzegających przepisy w zamian za dotacje byśmy nie żarli tyle chemii, gmo i pestycydów od których dostajemy w najlepszym przypadku sraczkę. Nie przewidziano tego że taki ukraiński prorosyjski oligarcha czy agro-oligarcha z ameryk albo wprost czerwona świnia z wiadomo skąd może nas zasypać zbożem czy innym żarciem bo ich nie obowiązują unijne dyrektywy więc