Wpis z mikrobloga

Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie czegoś naprawdę dobrego, zapowiadającego się na godną konkurencje dla silnika np. unreal engine 5, z którego dobrodziejstw korzysta nawet Fortnite <3 i jedyne co dostaniemy nowego w nowym counter strike 2 to smołki, 64 tikowe tickrate na sterydach i odświeżenie graficzne starych map, interfejsu, no nie powiem niezły skok na hajs, wielka szkoda, bo jako gracz który spędził tysiące godzin w csgo: link do starego wpisu liczyłem na coś więcej.
Na dzień dzisiejszy bardziej zaawansowanymi oraz przyszłościowymi grami wydają się Valorant, apex legends, oraz fortnite na silniku unreal engine 5.
Jeśli nie poprawili znacząco anty cheata, to nie ma po co nawet uruchamiać nowego csa.
W obecnej chwili dostaliśmy counter strike 2 w mocno okrojonej biednej wersji, no bo mamy tryb premier, turniejowy, skrzydłowy, uproszczony, deatchmatch, trening i to na tyle, nie dostaliśmy nawet wszystkich trybów z cs:go np. latające scouty, wyścigi zbrojeń, danger zone (battle royale).
Brak nowości w postaci nowych map, nowych trybów gry, operacji, skrzynek, itp.
Na dzień dzisiejszy wydaje się być to mocno okrojoną wersją cs:go.
Zmusili wszystkich do csa2, ponieważ doskonale wiedzieli, że jakby dać wybór, to 90% graczy zostałaby przy Cs:Go.
Taka prawda.
Ja bym na miejscu Valve zostawił jeszcze csgo.
Dopóki nie ulepszyli by cs2 do tego stopnia w jakim był cs:go, bo tak to z wielkiej premiery zrobiła się wielka kupa, ja mam niedosyt i to mocny, bardzo wyczekiwany moment a tu taka kiszka słabo.
Pograłem z kolegą i jak to on ładnie ujął: Jak dla mnie to jest dalej beta.
I faktycznie, wszystko jest jakieś takie gumowe, rozmyte.
Mam wrażenie, że jest większe opóźnienie między tym co robię myszką, a tym co się potem dzieje na ekranie.
Dramat.
Podsumowując: w porównaniu do cs:go - 0 nowości, 0 świeżości, nadal brak sensownego anti-cheata.
Przypudrowali 11 letnie cs:go.
Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie w komentarzu.
Tak powinno wyglądać nowe logo csa: beta testy na produkcji, z symulatorem otwierania skrzynek, a nie wielka premiera, jakby to miała być zupełnie nowa rewolucyjna gra.

#csgo #csgo2 #cs2 #counterstrike #counterstrike2
Pawci0o - Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie cze...

źródło: 7b1387949723ce82c9fe8ef205bd985a86c419afb54e1c6bf628d6a572c9a42a

Pobierz
  • 8
@Pawci0o możesz sobie tak gadac, że na ich miejscu zostawiłbyś CS GO, a inwestorzy i akcjonariusze już Gabena sprwadzali do parkietu żeby wydawał CS2, bo tabelki w excelu muszą świecić się na zielono, taka prawda. Jak się nie wie o co chodzi to chodzi o pieniądze :/
@Pawci0o XD to największy skok technologiczny w serii a ty mówisz że to przypudrowany CS:GO bez nowości. Nowe smoki, totalnie nowy silnik, subtick który jest lepszy niż 128tick, poprawiona grafika, ogólnie silnik który daje mase nowych możliwości. Przestańcie w końcu #!$%@?ć kocopoły i narzekać że nie macie jakiś bzdurnych trybów w które nikt nie grał (latający scout) albo że to dalej beta. Co chwilę dodają nowe poprawki i usprawnienia. Ta gra już
@Pawci0o:

Pograłem z kolegą i jak to on ładnie ujął: Jak dla mnie to jest dalej beta.


Ja cały czas się trzymam, że ta gra będzie w Becie przez następne 10 lat, tak jak CS:GO...
zapowiadającego się na godną konkurencje dla silnika np. unreal engine 5


@Pawci0o: Tyle, że nawet Source 1 nim nie był. Source był jedyną bazą do lepszych lub gorszych modyfikacji opartej na mechnikach HL2. Na Unrealu możesz zrobić grę w każdym gatunku a robienie na Source czegokolwiek innego niż FPS to raczej graniczy z cudem chodź historia zna przypadki robienia nietypowych gatunków na Source. By konkurować z innymi silnikami Valve by musiał