Wpis z mikrobloga

#katowice tak ogólnie Tauzen robi się mega patologiczny. Ja wiem, że dużo mieszkańców i że może się coś zdarzyć, ale policja na interwencje przyjeżdża pod mój blok przynajmniej raz dziennie, ostatnio kogoś zamordowali na 8 piętrze, a dziś o 15 przyjechał na parking jakiś dewiant i się frędzlował w samochodzie w biały dzień. Nie wspomnę już o porządku na klatkach i w windach... Serio, już Załęże wydaje się spokojniejsze.
  • 6
@4alekkwia akurat tak się składa, że składałam powiadomienie na komendzie na Tuazenie, gdyż pod niego podlega Załęże na którym mieszkam, i bagieta powiedział mi, że Załęże w tym momencie jest spokojne, w porównaniu do innych dzielnic :p oczywiście wykopki zawsze piszą, że tu sama patola mieszka xD no cusz, mieszkam 1.5 roku, i poznalam mase młodych fajnych osób.
W nocy cisza i spokój, nawet psy dupami nie szczekajo ( ͡º ͜
@4alekkwia ja to słyszałam, że w dzień strach po Załężu chodzić xD fakt, jest troche meneli i zapijaczonych mord, ale z doświadczenia wiem, że wieczorami i w nocy siedzą już raczej w domach, bo na ulicach pusto xd
Ponoć kiedyś działo się tutaj dużo, ale najprawdopodobniej dużo się zmieniło.
Dużo młodych wzięło mieszkania spółdzielcze do remontu (tylko w mojej klatce w famyloku ja+3 pary), spoldzielnie wymieniaja piece na centralne, wiec i smrodu