Wpis z mikrobloga

Konsola pokazuj 25% ukończenia gry, póki co ani jednego polskiego wątku. Pomijając oczywiste dla fabuły Japońskie i Amerykańskie to widziałem nawiązania do niemiec, holandii, hiszpanii i chin ale oczywiście nic o Polsce pomimo, że grę robiło polskie studio. Smutne, inne studia zawsze wspominają coś o swoim kraju a tu nic, fajnop0lacy z CDR są światowi a nie jacyś zaściankowi Polacy gdzie biją murzynów.

#cyberpunk2077 #gry
  • 14
Sklepu z pierogami nie znalazłaś jeszcze?


@kidi1: nie, mapa jest na tyle duża że takie coś zobaczy pewnie 1% graczy. Wystarczyło by jakieś do misji (nawet pobocznej) dodać jakiegoś spoko polaka a już by mogło fajnie promować nasz kraj.
@Kupamilosci jacy fajnopolacy, jacy zaśiankowi, tobie chyba polityka głowę przeżarła że w stosunku do gry używasz takich zbędnych środków. Also Dawid Podsiadło jest w DLC więc masz swoją polską postać.
@Kupamilosci: w dialogach i questach masz multum nawiązań do polszy, oczywiście nie zawsze podawanych łopatą, no ale bądźmy czasami domyślni. Grubo ciosane nawiązanie masz na stadionie w Dogtown
@BardGT: dzięki za ukrycie spoilera, no póki co to jedyne nawiązania jakie widziałem przez 25% są takie, że tylko polak ogarnie o co chodzi a smuci mnie to, że te niemieckie czy inne są oczywiste bo jest jakaś gadka "o niemiecka technologia" i pierdu pierdu.