Wpis z mikrobloga

@fsfdjf: Moi współlokatorzy nigdy nie kąpią swoich psów, nigdy nie czyszczą im łapek oraz śpią z nimi w jednym łóżku, a koce pod którymi śpią piorą raz na 3-4 miesiące albo i rzadziej. Dziewczyna siedzi często po 3h we wannie i taka świeżutka i czyściutka wali się w te koce z tymi psami. On się myje raz na kilka dni.
  • 1
@Saddam_Husajn no takie coś to strasznie obrzydliwe jest. współczuję bo pewnie w mieszkaniu śmierdzi ciągle psiurami. ja akurat mam #!$%@? na tym punkcie i jak tylko zaczynam czuć, że zaczyna od niego śmierdzieć to od razu umawiam wizytę u groomera. jego koce/ręczniki też piorę bardzo często, nie wyobrażam sobie wycierać mokrego od deszczu psa 2 razy tym samym ręcznikiem xD
@fsfdjf: Jedna suczka ma już kilkanaście lat. W zimę szczała 1-2 razy dziennie w kuchni przez ponad tydzień. Na sugestię że powinien zabrać ją do weterynarza moją i jego dziewczyny powiedział żebyśmy dali mu spokój. Za to na paczkę papierosków dziennie to było.
@fsfdjf: W najgorszym dołku od kilkunastu lat wylądowałem na melinie która to tylko pogarszała mój stan psychiczny. Na szczęście na dniach się wyprowadzam na stałe nie tylko z tamtego mieszkania ale i z całego miasta i już nigdy nie zamierzam tu wracać.