Wpis z mikrobloga

#dyskgoogle #google #android #kiciochpyta

Jestem lekko zirytowany,
mama ma konto na gmailu. Non stop krzyczy jej telefon i dostaje powiadomienia, że jest zapełnione miejsce w chmurze i że usługi google przestaną działać (zajęte 15gb z 15gb darmowych). Problem jest w tym, że w aplikacji Zdjęcia celowo mam wyłączoną synchronizację zdjęć, żeby właśnie oszczędzać miejsce na dane, żeby móc normalnie korzystać z gmaila - jakiś czas temu, wyczyściłem wszystkie zdjęcia w chmurze i filmy, żeby zwolnić pamięć w chmurze i mimo to po x czasie znowu się zapełniła.
Czy ja jestem jakiś upośledzony i nie rozumiem dlaczego wciąż pamięć jest zapełniana na nowo mimo wyłączonej synchronizacji zdjęć w aplikacji Zdjęcia od Google czy o co chodzi? Jak wyłączyć tą ****** synchronizacje, żeby nie zjadało pamięci w chmurze?

Znowu jak usunę zdjęcie w aplikacji Zdjęcia to usuwa też z pamięci telefonu xD Szału z tym dostaje xD help
HeexxD - #dyskgoogle #google #android #kiciochpyta

Jestem lekko zirytowany, 
mama ma...

źródło: temp_file5540133071175741119

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@cysiekw: odkryłem w czym problem. Część filmów i zdjęć jest "synchronizowanych częściowo" tzn. gorszej jakości i jak tylko się miejsce robi gdy usuwam te zgrane w normalnej jakości to te oczekujące się synchronizują do pełnej jakości. Szukam teraz opcji gdzie to anulować, ale zrobię chyba zgranie na dysk fizyczny zdjęć i usunę wszystko i będzie po problemie :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slawomirus wiem, ja sobie płacę :P. Ale mamuśce to nie jest potrzebne. Problem, niejasno wyzej opisany był w tym że mimo że synchronizacja byla wyłączona to wciąż zapełnił się dysk "nowymi" zdjęciami - a to były zdjęcia oczekujące na synchronizacje sprzed czasu jej wyłączenia.
😅
  • Odpowiedz