Wpis z mikrobloga

Nagrałem materiał o tym, jak povagowani przedstawili informacje na temat upadku elektryków. Nie jest to film o wadach/zaletach tych samochodów, a wyłącznie o faktach dotyczących sprzedaży.
W swoim materiale povagowani specjalnie pominęli niektóre informacje i postawili całkowicie błędną tezę.
Nie wiem, czy to skok na łatwe wyświetlenia kosztem merytorycznego przekazu, o którym tak często wspominają, ale sądzę, że warto to piętnować.

Rozumiem ludzi sprzeciwiających się elektryfikacji, mają ku temu wiele argumentów, ale nie rozumiem wprowadzania w błąd.
A najbardziej w błąd materiał wprowadza właśnie przeciwników elektryków, nie dając im rzeczywistego spojrzenia na obecną sytuację.

Jeśli macie podobną opinię, to może warto wykopać to znalezisko, mi nie udało się przebić to większej ilości osób.
https://wykop.pl/link/7398083/povagowani-wprowadzaja-swoich-widzow-w-blad

#gruparatowaniapoziomu #motoryzacja #tesla #tworczoscwlasna
  • 2
  • Odpowiedz
@Beznazwyy: Povagowany od zawsze był przeciwko elektrykom, a nie samej elektryfikacji. Fajnie się go kiedyś oglądało, ale zaczęło mocno od niego bić szurostwem przez wyciąganie jakichś pierdół i podbijaniu ich znaczenia a pomijaniu niewygodnych dla siebie faktów. Sorry, ale tak robią szury. Jego program i jego bzdety, dałem unsuba i niech dołączy do Jesionowskiego.
  • Odpowiedz