Wpis z mikrobloga

A ludzie się za placka z ananasem sprzedali.


@FreeFromMuslim: Ja wyśmiewam i sram te 100 konkretów, bo od początku wiedziałem, że to pic na wodę - zwłaszcza jak nie ma się samodzielnego rządu, to papier jest do wyrzucenia ¯\(ツ)/¯

Ale z drugiej strony #!$%@? o sprzedaniu się za placek z ananasem też nie oszczędzę, bo to bzdura okrutna.
Chronologia, mówi to Panu coś?
Każdy wyśmiewający 100 konkretów to szmatecki? :)


@przemyslaw-maczka: nie, to rozkłada się mniej więcej 50/50. Na 100 osób wyśmiewających 100 konkretów 50 boty to boty szmateckiego, 50 to debile łykający spiny botów mateckiego.
@pawel-wlodkowic: Tyczy się to też znaków interpunkcyjnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam, bo powinna twoja wiadomość wyglądać tak:

tak, bo wyborcy pisu nie potrafią pisać ( )


@bacaa90:

nie, to rozkłada się mniej więcej 50/50. Na 100 osób wyśmiewających 100 konkretów 50 boty to boty szmateckiego, 50 to debile łykający spiny botów mateckiego.


Powiedz, wywyższanie się sprawia że czujesz się mądrzejszy?
@FreeFromMuslim: nie, byłoby zero. Bo te konkrety dotyczyły naprawy tego co pis sp...ł.

Największy fikoł jest taki jak konfedepis narzeka że np. Tusk i Zielony Ład, który jest autorstwa pisu, albo że Tusk nie zlikwidował przepisu wprowadzonego przez pis XD
@FreeFromMuslim: co prawda Korwin mówił o planowanej koalicji, ale za to Bosak był najwierniejszym obrońcą Kamińskiego. A Wipler na komisji z Kaczyńskim to było creme de la creme
Przystawka? No skąd!
@FreeFromMuslim: Korwin się mylił, Bosak pewnie nie istnieje, Wipler jest tajnym agentem pisu... wszystko byle nie przyznać xD

A teraz mi odpowiedz na bardzo proste pytanie. Czy gdyby mandatów pis+konfederacji było więcej niż TD+L+KO+PSL to ty, osobiście, wolałbyś żeby konfa weszła w koalicję z pis, czy została w opozycji a żeby rządziła dzisiejsza koalicja KO?

Żodyn, powtarzam żodyn konfederata nie odpowiedział mi na to proste pytanie xD

ps. żeby już Cię