Wpis z mikrobloga

@comanchee: mam kross pulso 1.0 bardzo fajny rower. Pozycja dość sportowa, kiera prosta jak w normalnym rowerze i normalne pedały więc można wyskoczyć po bułki w razie potrzeby, a jest leciutki i ma łyse, dość cienkie opony. świetnie się nim śmiga
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@sztach czas poruszania Strava wyliczyła na 10:02 , a całkowity czas poruszania Suunto wyliczyło na 11:51 . Po 120km wiele małych przerw robiliśmy, bo ziomkowi kolano wysiadało, oraz było zimno, więc nie można było długo stać, żeby się nie wystudzić.
Loob77 - @sztach czas poruszania Strava wyliczyła na 10:02 , a całkowity czas porusza...

źródło: temp_file5171243543753779895

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@twardy-zawodnik a to jak wyżej: czas poruszania się 10:02, czas całkowity 11:51 , na ostatnich kilometrach wiele małych przerw, bo kolana ziomkowi już wysiadały. Pesel wchodzi w temat już powoli :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@comanchee a to coś takiego między szosą a gravelem, z tym że prostą kierę ma. Mi średnio po drodzę z barankiem i wolę mieć prostą kierownicę (fotkę roweru wrzuciłem tu w commentach)
  • Odpowiedz
@razorn3: @Loob77 też nie widzi mi się baranek i właśnie Kross Pulso chodził mi po głowie
Być może w tym sezonie kupię coś do kolekcji. Mam uszosowione MTB i crossa, ten pierwszy wokół komina, drugi na wycieczki 50-100 km i przydałby mi się taki dwukołowy hot-hatch do upalania 20-45 km :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@comanchee o to to :) jak jeszcze tanio znajdziesz, to i go na zimę nie szkoda. Błotniki lekkie wrzucasz i można latać każdy dystans w każdą pogodę :)
  • Odpowiedz
@comanchee: jeśli nie pchasz się w teren go fitness nie będzie na 20-45 tylko na każdy dystans :D kumpel ma Krossa i ciężko mu się za mną jedzie, podobnie jak mi za kumplem co ma szose za 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy czym pulso smigalem po różnych duktach, tłuczniach i lasach, bo droga się kończyła, a nie było zbytnio alternatyw i nigdy nie było problemu,
  • Odpowiedz