Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawirusowałem sobie komputer przypadkiem szukając poradnika na YT i ktoś mi pozmieniał loginy do różnych kont ale je odzyskałem metodą przez telefon. Amazon zablokował mi konto po zakupie produktu za 400zł który przyszedł wadliwy zamawiałem go ojcu za jego pieniądze, odesłałem go i piszę z automatem który pisze " prawdopodobnie nie odpowiemy na kolejne wiadomości, decyzja o zamknięciu konta jest ostateczna " I że nie otrzymali produktu, mimo że firma kurierska DHL potwierdziła. Pani z amazona na infolinii mówiąc jej że pomoc techniczna nie odpowiada na pytania tylko wkleja z automatu i teraz wcale nie odpisuje mówi że " proszę do nich pisać i pisać aż odpiszą " xD. I że nie zwróci pieniędzy dopóki mam zablokowane konto. A mogę spamować z drugiego e-maila to po otrzymaniu e-maila konta również przestają odpisywać. Druga sprawa, że zablokowali mi w tym samym czasie dostęp do gry fortnite permamentnie, i nie chcą ujawnić powodu dlaczego to zrobili próbując wytłumaczyć że miałem komputer zawirusowany wyłączyli mi dostęp do kontaktu a na e-maila nie odpisują. Trochę tam wydane pieniędzy miałem. Co mam pozywać wielkie korpo czy co w tej sprawie robić bo jestem bezradny???
#pytanie #amazon #epicgames



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5