Wpis z mikrobloga

#heineken #player00 #f1 #oszustwo

Jakiś czas temu napotkałem się na ogłoszenie, że Heineken zorganizował konkurs w którym do wygrania są bilety na F1 i spotkanie z Maxem Verstappenem. Jako fan sportów motorowych pomyślałem że spróbuję swoich sił.

Pierwszy etap konkursu polegał na tym aby uzyskać wynik w najlepszej 17tce w grze, którą Heineken udostępniał pod adresem https://player00.heineken.com . Po kilku dniach prób udało mi się wywalczyć 9 miejsce.

Czekając na ogłoszenie wyników które miało nastąpić 18tego marca odświeżałem tablicę wyników raz na jakiś czas. Około godziny 17tej zorientowałem się że zarówno mój, jak i kilkanaście innych wyników zostało usuniętych z tabeli, za to na ich miejsce wskoczyły nowe, podejrzanie wyglądające wyniki (podczas gdy większość graczy była zapisana jako imię + pierwsza litera nazwiska, nowe wyniki są zapisane jako 2 litery + 2 cyfry). Napisałem już zarówno na adres podany w regulaminie, jak i bezpośrednio na profil Heinekena na FB, niestety nie otrzymałem żadnego odzewu.

Macie może jakiś pomysł, jak mógłbym nagłośnić tą sprawę? Rozumiem że organizator ma prawo stworzyć konkurs na dowolnych zasadach, jednak uważam że taka zagrywka jest trochę nie na miejscu :/

Dołączyłem najnowszy screenshot jaki miałem z moim wynikiem, wtedy jeszcze na 8 miejscu.
tomasz-cichowski - #Heineken  #player00 #f1 #oszustwo

Jakiś czas temu napotkałem się...

źródło: 1000054449

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@humbakiplywajakluczem: W dużym skrócie było to coś w stylu Subway Surfers, tyle że autem i z płynną możliwością skręcania - jechałeś w kółko po torze i zgarniałeś punkty za przejazd, unikając losowych przeszkód. Z każdym kółkiem auto robiło się coraz szybsze, przez co trudniej było robić uniki, a powyżej pewnej prędkości zdarzały się glitche kończące przejazd mimo tego, że nie było żadnej kolizji. Istniał sposób na lekkie spowolnienie auta żeby
  • Odpowiedz
@tomasz-cichowski: Ja również jestem wśród osób poszkodowanych i nierozumiem dlaczego wątpisz w większą ilość punktów niż 120k. To, że ktoś ma lepszy wynik niż Ty nie znaczy że to tak nie może być. Inni w komentarzach pod reklamą tej gry na facebooku wątpili w to, że się da więcej niż 38k zdobyć, a Ty miałeś przecież prawie drugie tyle. Tak się składa, że akurat ja zdobyłem więcej niż 120k punktów
qkiz_xt - @tomasz-cichowski: Ja również jestem wśród osób poszkodowanych i nierozumie...

źródło: 433611448_966898841703073_3410409649718577262_n

Pobierz
  • Odpowiedz
@tomasz-cichowski: Na początku 7k było sukcesem a 70k było nie do pomyślenia ;) Z czasem nabywałem umiejętności i wyczucia tej gry. Zresztą Ty na pewno też. Bardzo liczyłem na kolejny etap a tu takie coś. Tylko według regulaminu mają 14 dni na odpowiedź na reklamację. Ja nie wiem co oni sobie wyobrażają po takich manewrach. To nie te czasy. Rozumiem, że nadal cisza?
  • Odpowiedz
@tomasz-cichowski: No to zobaczymy. Lepiej żeby firma która to zorganizowała ogarnęła ten bałagan, bo to, że robią konkurs (czyt. coś dają) nie znaczy że nie mają tu zastosowania przepisy prawa. Czy #heineken się odezwał na pw?
  • Odpowiedz
@Divine0: Oszustem to chyba prędzej Ty jesteś niż te kilkanaście osób które miały przejść do następnego etapu i nagle dziwnym trafem wyleciały z listy, a Ty dzięki temu wskoczyłeś do top 17. A skoro tyle osób musiało wylecieć żebyś dostał tego maila o treści "twoja wyjątkowa gra i umiejętności" to traktuj to z przymróżeniem oka. Nie ciesz się za wcześnie bo i tak zapewne skończysz ostatni.
  • Odpowiedz
@Divine0: A taki komentarz tylko jeszcze bardziej mnie motywuje do tego, że jeśli reklamacja nie zostanie pozytywnie rozpatrzona to jestem gotowy poświęcić bardzo dużo czasu i wysiłku, aby odpowiednie organy się o tym dowiedziały by nagłośnić i wyjaśnić sprawę ;)

@tomasz-cichowski: Czy odpowiedzieli Ci na reklamację? Przecież napisali:

"Ze względu na liczne naruszenia regulaminu, wyniki konkursu są jeszcze raz szczegółowo weryfikowane. Moderacja potrzebuje jeszcze kilku dni na sprawdzenie każdego uczestnika i finalne wyniki pojawią się wkrótce. Dam znać,
  • Odpowiedz
@qkiz_xt: no właśnie, ze względu na liczne naruszenia przez takich cheaterków jak wy co porobili se wyniki nierealne do wbicia. I to był bardzo dobry ruch, powinno się piętnować takie zachowania. Jakbyś miał iść z tym do jakichś organów to koniecznie to udokumentuj, przynajmniej będzie z tego coś dobrego i ludzie będą mieli polewke. Do niezobaczenia w Wwa wykopku.
  • Odpowiedz
@Divine0: Ja nie wykręciłem najlepszego wyniku, ale jestem w stanie udowodnić swój wynik. Ale niech ktoś mi udowodni, że jest zdobyty w sposób niezgodny z prawem/regulaminem. Lepiej odpisz szybko na maila bo z Kielc masz kawałeczek, a autobus szkolny tam nie kursuje.
  • Odpowiedz
@qkiz_xt: Zapraszam na węgierską stronę turnieju, tam gra dalej funkcjonuje więc możesz udowadniać swoje racje.
A z Kielc do Warszawy dojeżdżam w godzinkę, nie musisz się o to martwić <3
  • Odpowiedz