Wpis z mikrobloga

Akurat jest sto innych rzeczy do których można się dowalić do Mentzena związanych z jego poglądami także przywalanie się do wyglądu - zwłaszcza że znacznie go poprawił ostatnimi laty - jest akurat słabe


@Saddam_Husajn: Ale Memcen był wielokrotnie krytykowany merytorycznie, m.in. przez Koroluka na youtube. Co na to kuce? Albo nie obejrzą, albo będą to wypierać. Natomiast śmianie się z wyglądu skutecznie ich irytuje - i to jest piękne ( ͡
  • Odpowiedz
@Tetsuya z mordy wygląda jak typowy Sławek, dzieciak który jest ciamajdą na wfie, zawsze wybierany jako ostatni. Ale oczywiście prymus w każdym innym przedmiocie. Same 6, nikomu nic nie pożycza i nie daje ściągać na sprawdzianach. Oczywiście siedzi w pierwszej ławce
  • Odpowiedz
@Tetsuya Najlepiej jak podczas tego spotkania - na którym zaprosił Petru na scenę - pozował do zdjęć. Ubierał wtedy najbardziej fałszywy i wyuczony uśmiech, a po zdjęciu uśmiech od razu znikał i wracała twarz nawiedzonego fanatyka religijnego.
  • Odpowiedz
@Tetsuya Wygląd to wygląd, wyglądasz lepiej to się pochwał.
Zbudował swój biznes, i potrafił go w ciągu kilku lat powiększyć kilkukrotnie.
I to wszystko w młodym wieku.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: miałem takiego ananasa na studiach. Chłop w garniaku i pod krawatem, że skórzaną aktówką przychodził na ćwiczenia w środku tygodnia. Ja przychodziłem, bo prowadzący obiecał podnieść ocenę z egzaminu o pół stopnia za obecność. On przychodził mu te ćwiczenia rozwalić, kwestionując każde zdanie prowadzącego, choćby to była najbardziej książkowa definicja. Chłop miał jakąś dziwną potrzebę atencji przed grupą pokazać jaki jest do przodu, bo inaczej tego nie umiem wyjaśnić.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Irytujący wygląd, sposób mówienia, zachowanie - szczególnie cynizm i wyrachowanie, które aż nie jest w stanie ukryć. Natomiast nadal ma więcej oleju w głowie niż jakikolwiek lewaczek z lewicy czy partii razem.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: nie chce mi się teraz oglądać 30 minutowego filmu. Wierzę właśnie że i tak łatwiej krytykować konfederację i ich członków za poglądy, i jest tego tyle że życia by nie starczyło, więc bez sensu czepiać się wyglądu
  • Odpowiedz