Wpis z mikrobloga

pamiętajcie, że jeśli sprzedajecie produkty spożywcze to dopisujecie "białkowe", można wtedy dać cenę 600% i nie przejmować się faktem, że produkt jest ohydny w smaku
  • 44
  • Odpowiedz
zdradzę sekret: rzucają się na skład. Jeśli jest więcej białka to biorą


@mk321: chyba, że to serek wiejski i nie jest napisane wielkimi literami, że z białkiem to nie kupują
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Właśnie dałam w Lidlu 18 zł za 3 malutkie batoniki białkowe xD Trochę się zszokowałam przy kasie. Ale 22,5g białka, więc na tle innych niech im będzie.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: weź mi nie mów, była promocja 2 za 1 nakupiłem tego gówna za 50 pln - ze 20 batonów proteinowych. rzygać się chce nikt w domu jeszcze nie dał rady tego zjeść. Ale to na dodatek różne marki i rodzaje wszystkie równo obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Najgorzej jak jak jest się w biedronce i jest tylko proteinowy serek naturalny o niskiej zawartości tłuszczu. Tak niewyrazistej masy nigdy w życiu nie jadłem. Ale pudding białkowe są mimo wszystko ok i nie kosztują w #!$%@? dużo w porównaniu do zwykłych puddingów. No i smakują zajebiście, szczególnie te czekoladowe fiński co są w dino. Ja #!$%@? ale one są dobre.
  • Odpowiedz