Wpis z mikrobloga

Szczerze to ludzie którzy uważają koty za gorsze od psów kompletnie nie wiedzą nic o tych zwierzętach i nie obchodzi mnie tresura pod pomoc policji i inne głupoty.

Mój kot reaguje na imię
Praktycznie przychodzi się do mnie miziać non stop
Jak się mu powie że idziemy spać to się kładzie
Jak wstanę to przychodzi się przywitać i się cieszy
Jak ma brudną kuwetę to non stop w niej grzebie i kręci się po mieszkaniu i zawodzi i dopiero jak się ją wymieni to robi siku
Jak jest głodny to przychodzi i robi "am am" mimo iż nie zawsze mu to wychodzi
Jak się go pyta czy chce smaczki to odmiałkuje radośnie, lub twierdząco ucieszony
Jak coś zrzuci to ucieka, jak naprawdę coś nabroi i się go złapie i bierze na kolana i się pyta co napsocił to zamyka oczy, kładzie uszy po sobie i udaje że jest niewinny i jest bardzo pasywny, nie jest bity, po prostu WIE
Zna moje imię i jak się zamknie drzwi do pokoju a chce do mnie to potrafi je wymiałczeć xD nie zawsze, ale próbuje
Umie otwierać drzwi mimo iż wymaga to od niego czasu bo klamka jest okrągła xD

I generalnie obcowanie z nim jest jak z dorosłym kotem który jest w połowie człowiekiem

Konkluzja? Wychowanie przez człowieka ma wpływ na zwierzę, więc nie traktujcie ich jak zwierzęta, ale wychowujcie je jak ludzi, mówcie do nich, pokazujcie rzeczy, przez ten rok od małego do dorosłego wychowujcie je jak dzieci, bo to po prostu zaowocuje i zmieni ich charakter i bytowanie na bardziej ludzkie.

#koty #zwierzaczki #smiesznypiesek #psy #weterynaria
  • 3
@czasnawybory666 Koty są mega wygodne, gdy mieszka się w bloku i jest się trochę dłużej poza domem. Nie wkurza sąsiadów głośnymi dźwiękami, nie wymaga od ciebie wychodzenia z domu, wrócisz z pracki to się pomizia, jak cię nie ma to też ok, nie gniewa się. Zostawisz go na parę dni w domu bez problemu, byleby ktoś przyszedł dać mu jedzonko i pogłaskać, nie trzeba ich myć, nie śmierdzą- są cudowne do takiego
Wychowanie przez człowieka ma wpływ na zwierzę, więc nie traktujcie ich jak zwierzęta, ale wychowujcie je jak ludzi,


@czasnawybory666: Proszę opowiedz o tym swojemu terapeucie. Bo potrzebujesz terapii, wiesz o tym, prawda?

wychowujcie je jak dzieci, bo to po prostu zaowocuje i zmieni ich charakter i bytowanie na bardziej ludzkie.

Kolega widzę pierwszy raz ma kotka xD

Serio, bambinizm na całego. To nie jest zdrowe. Ani dla ciebie, ani dla kota.