Wpis z mikrobloga

@Uczaj: znajomi mojego kolegi wydają po 1k ojro na losy zwykle od osoby (pracują w de) nigdy nic nie wygrali, jak chyba raz podjąłem temat oskarżeń i że na #!$%@? zdrowy rozum jak z subarki zarabiasz takie hajsiwo na furę za kilma mln, to nie dociera do nich. Dla nich jest to że są dobre filmiki na yt (co jest kwestią dyskusyjną, bo poza milion koni i ujęciami to tam nic
@damilele: to nie mój hajs, ale dobrze wiadomo dlaczego kupujesz ebook a nie los, i jaki jest target.

Do lotto musisz mieć 18 lat, nie bez powodu.

Przeczytaj dlaczego w Belgii zbanowano skrzynki do csa i inne rzeczy i jaki to ma wpływ na młodzież w konsekwencji uzależnień.

Poza tym z tego co wiem to loteria to jest na samym końcu jeśli chodzi o rzeczy o jakich ludzie piszą, ba poszukaj
@PiersiowkaPelnaZiol: Ale to jest ich siano, co Ci do tego? :) Mogą wydać to na co chcą, ile chcą i mogą argumentować to spoko filmami, pomaganiem przez Buddę itp. Czy mają rację? No #!$%@? tak, czy chcesz się z tym zgodzić czy też nie. Pomaga? No pomaga. Czy filmy są spoko? No są może Ci się treść nie podobać, ale ujęcia są po prostu zajebiste, kto robi takie ujęcia na polskim
@PiersiowkaPelnaZiol: Jak streamerowi pośle 4 dyszki bo dobrze mi sie go ogląda to jest G ale jak pośle te same 4 dyszki na los na loterii gościa którego lubie oglądać to jestem npcetem. Wysyłanie po kilka koła w tych losach to jest serio żart i jakaś patologia w głowie ale autentyczny ból dupy o los za 40zł u niektórych tutaj jest jeszcze bardziej #!$%@? xD
Ale to jest ich siano, co Ci do tego?


@danoneek: jak dorośli ludzie wydają na skrzynki to niech wydają nic mi do tego, jednak osoby poniżej 18 roku życia nie są do końca świadome jakie to niesie konsekwencje i jaki to ma wpływ na ich psychike.

Co do pomocy z dobroci serca to nawet nie wiem czy pytasz na serio czy po prostu nie ogarniasz rzeczywistości jaki to niesie boost PR
@PiersiowkaPelnaZiol: Odnoszę się tylko i wyłącznie do tego wpisu, reszty nie czytałem - nie chciało mi się po prostu :)

znajomi mojego kolegi wydają po 1k ojro na losy zwykle od osoby (pracują w de) nigdy nic nie wygrali, jak chyba raz podjąłem temat oskarżeń i że na #!$%@? zdrowy rozum jak z subarki zarabiasz takie hajsiwo na furę za kilma mln, to nie dociera do nich. Dla nich jest to
@PiersiowkaPelnaZiol: Kocham to robienie z dzieci samowystarczalnych idiotów. Kto daje im pieniądze na losy? Kto powinien sie zająć tym, żeby je uświadomić o zagrożeniach związanych z hazardem? Poza tym "osoby poniżej 18 roku życia" mają też 15-16-17 lat i odbierasz im podstawową samoświadomość i odpowiedzialność, nagle dzień po 18tce doznają oświecenia i "o jezu, ten los zniszczy mi życie"?

Co do pomocy z dobroci serca to nawet nie wiem czy pytasz