Wpis z mikrobloga

A mi ta edycja się coraz bardziej podoba. Nie podobają mi się uczestnicy bo to banda przygłupów i dzieci ale klimat jaki tworza w tym hotelu jest interesujący i bardzo dobrze mieści się w definicji klasycznej guilty pleasure.

Bartek to jest typ ewenement w tej edycji. Chlopa powinno się wymieniać w jednym zdaniu obok Szczocha, Łoniaka, Klauno i innych idiotów, którzy trafili do tego programu.
Typ nie dość, że jest typowym troglodyta bez mózgu to na dodatek ktoś mu wmówił że pokazywanie tego że jest tlumokiem i chamem wobec kobiet jest ok xD

Poza tym on jest kuźwa nieatrakcyjny, brzydki, z tą niezbyt atrakcyjna diastemą. Gdy doda się do tego to że za każdym razem gdy z kimś gada to wstydliwie wlepia wzrok w ziemię i się czerwieni to Bartek wychodzi na totalnego przegrywa

#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OldTimer11: diastema jak diastema - ale jak on tak trzyma półotwartą paszczę, to zawsze mam wrażenie, że tam kącikiem ust wycieka mu ślina. Niezbyt atrakcyjnie się to prezentuje. Jakby mu się system wieszał.

Ale zgadzam się - nie lubię uczestników, ale przynajmniej robi się ciekawie. Niech się żrą.
  • Odpowiedz
  • 22
@naksu: przede wszystkim plusem jest to że nie ma taktyki pod tytułem " stara gwardia" co jest ogromna zaletą. Oprócz tego widać fałsz między uczestnikami co daje dużą możliwość dymów. Skoro na przykład Antek i Bartek traktują się jak kumple a Bartek mówił Dominice że chętnie by go wywalił to już pokazuje że potencjał jest
  • Odpowiedz
@OldTimer11: teksty, które wypowiada ogólnie i do dziewczyn, głównie do Luizy, są masakryczne. Ale czy to nie jest za cichym przyzwoleniem reszty? Gdyby wszystkie dziewczyny razem (a może i któryś męski odważnik) powiedziały mu, że nie podoba im się takie traktowanie, że przesadza itd... odpowiedziałby oczywiscie, żeby się od j e b ały i jak się coś nie podoba to nie muszą słuchać. Ale mimo wszystko zrobiłyby to razem.
A
  • Odpowiedz
  • 2
@MajaF1: mi się wydaje że chamstwo Bartka uwidacznia się dzięki obecności Antka. Bartek widzi że w pobliżu jest chłop który naćpany jest zapachem potu z siłowni, jest bucem i gburem i to Bartka odpala bo wie że przynajmniej jedna osoba zrozumie jego cepowate pojmowanie świata
  • Odpowiedz
@OldTimer11 ciężko być 100% szczerym w takim programie bo cię zaraz wypieprzą z resztą poza też nie ma ludzi 100% szczerych nie rozumiem tej idealizacji ludzi tutaj i wątpię aby sami tacy byli jak wymagają od uczestników, wszyscy uczestnicy są hipokrytami ale wykopki to najbardziej
  • Odpowiedz
  • 4
@naksu: ale wykopki nie prowadzą rozmow w drogim hotelu z ludźmi poznanymi dzień wcześniej i nie wciskają sobie wzajemnie kitu że chcą być szczerzy i że szukają " romantycznych relacji". I najważniejsze, wykopkom nie rozkazuje na codzien skretyniała Klaudia El Chudsi
  • Odpowiedz
@OldTimer11 czyli ogólnie nie podoba ci się cały format programu to czego oczekujesz? może warto jakiś inny program oglądać zamiast się irytować?
  • Odpowiedz