Wpis z mikrobloga

A mi ta edycja się coraz bardziej podoba. Nie podobają mi się uczestnicy bo to banda przygłupów i dzieci ale klimat jaki tworza w tym hotelu jest interesujący i bardzo dobrze mieści się w definicji klasycznej guilty pleasure.

Bartek to jest typ ewenement w tej edycji. Chlopa powinno się wymieniać w jednym zdaniu obok Szczocha, Łoniaka, Klauno i innych idiotów, którzy trafili do tego programu.
Typ nie dość, że jest typowym troglodyta bez mózgu to na dodatek ktoś mu wmówił że pokazywanie tego że jest tlumokiem i chamem wobec kobiet jest ok xD

Poza tym on jest kuźwa nieatrakcyjny, brzydki, z tą niezbyt atrakcyjna diastemą. Gdy doda się do tego to że za każdym razem gdy z kimś gada to wstydliwie wlepia wzrok w ziemię i się czerwieni to Bartek wychodzi na totalnego przegrywa

#hotelparadise
  • 9
  • 21
@naksu: przede wszystkim plusem jest to że nie ma taktyki pod tytułem " stara gwardia" co jest ogromna zaletą. Oprócz tego widać fałsz między uczestnikami co daje dużą możliwość dymów. Skoro na przykład Antek i Bartek traktują się jak kumple a Bartek mówił Dominice że chętnie by go wywalił to już pokazuje że potencjał jest
@OldTimer11: teksty, które wypowiada ogólnie i do dziewczyn, głównie do Luizy, są masakryczne. Ale czy to nie jest za cichym przyzwoleniem reszty? Gdyby wszystkie dziewczyny razem (a może i któryś męski odważnik) powiedziały mu, że nie podoba im się takie traktowanie, że przesadza itd... odpowiedziałby oczywiscie, żeby się od j e b ały i jak się coś nie podoba to nie muszą słuchać. Ale mimo wszystko zrobiłyby to razem.
A faceci,
@MajaF1: mi się wydaje że chamstwo Bartka uwidacznia się dzięki obecności Antka. Bartek widzi że w pobliżu jest chłop który naćpany jest zapachem potu z siłowni, jest bucem i gburem i to Bartka odpala bo wie że przynajmniej jedna osoba zrozumie jego cepowate pojmowanie świata
@OldTimer11 ciężko być 100% szczerym w takim programie bo cię zaraz wypieprzą z resztą poza też nie ma ludzi 100% szczerych nie rozumiem tej idealizacji ludzi tutaj i wątpię aby sami tacy byli jak wymagają od uczestników, wszyscy uczestnicy są hipokrytami ale wykopki to najbardziej