Wpis z mikrobloga

Ciekawe, czy te 20k $ chociaż na rok ubezpieczenia i eksploatacji lambo starczy :)


@analboss: spokojnie wystarczy. i żeby nie było, że bronię tego kasztana albo coś. Po prostu hurracan z racji, że dzieli z R8 platformę i jest to generalnie "tanie" lamborghini (to, że to STO nie zmienia tego zbytnio), jest relatywnie tanie w utrzymaniu, bo ma być entry levelem do reszty gamy. Tak samo Urus z racji, że to
  • Odpowiedz
@somskia: nie sledze tych jupiterow wszystkich ale jak cos na wykopie wskakuje to tak sobie czasem czytam, wczoraj np jak byly posty to jeden wykopek pod kazdym postem namietnie go bronil wiec tak, sa tacy co w to uwierzyli i chyba wlasna godnosc za ta wiare sprzedadza xd
  • Odpowiedz
Pamiętam jak dłuższy czas temu algorytm tego śmiesznego jutuba wrzucał mi tego przychlasta jak prawił te swoje 'mądrości'. Popisałem kilka powiedzmy niewygodnych acz prawdziwych komentarzy odnośnie tego pana iii... rozpętało się piekło. Przygłupie, bezstresowo wychowane dzieci i sebiksy z IQ pustej puszki po piwie gotowe były zetrzeć mnie w proch, tak broniły swojego idola xD Pieprzony chwast, mam nadzieję, że wyląduje tam gdzie jego miejsce, czyli w kiciu.
  • Odpowiedz
@AustralianV8: Co? Ten łysy typ z youtuba rozdający sportowe auta spadł z rowerka? Szybko. Wiedziałem, że nie jest możliwe dorobienie się legalnie w tak młodym wieku. Gdzie gruby hajs, tam gruby wał. Internauci pisali, że dorobił się na wałach w wypożyczalni aut u niejakiego Jose, ale nie znam szczegółów. Pewnie wypożyczalnia była pralnią pieniędzy.
  • Odpowiedz