Wpis z mikrobloga

serio, uważasz, że "myślę że byłaś za mało zdeterminowana" to dobra dorada?

pewnie ten były myśli że ona liczy na przyjaźń a nie na związek

@dupox: dał ją w friendzone i będzie partnerem "rezerwowym" i tyle z tego będzie... kosztem jej. Więc uważam, że ok, jeśli świadoma relacja i obie osoby o tym wiedzą to jest ok. Ale zwróć uwagę, tutaj jest oszukiwanie z dwóch stron: on, że "może się zakocha",
@dupox: a ja Ci mówię, że to jest drwienie z kogoś problemów. Może masz bekę, ale to nie świadczy o dojrzałości. Ludzie mają różne problemy w różnym wieku, ona ma taki, może dla Ciebie to jest jasne, dla mnie też, ale weź pod uwagę, że ona to przeżywa, a nie powinniśmy sobie robić fun-u z kogoś problemów.
@dupox

boli cię dupa bo mam racę, przecież każdy widzi że się za mało stara

nie kolego, nie boli mnie dupa, ale widzę, że jesteś zwykłym trolem, więc pozdrawiam,ale nie będę się bawił w przepalanie czasu na trolika i serdecznie pozdrawiam
@dupox: mówisz, że dziewczyna, która poświęca się dla faceta, za mało się stara? jest gotowa mieć z nim dzieci etc.
To co mówisz jest wbrew logice, więc ciesz się, że tak Ciebie potraktowałem, bo mogłem pomyśleć, że masz problem z dodawaniem faktów.
Pozdrawiam kolegę trolika licząc, że jednak masz coś w głowie :P
@zapek widać że się na tym znasz jak Duda na angielskim, gość co myśli że relacje międzyludzkie to typowe proste podejście 1 + 1 = 2. Widać że tobie nie ma nawet sensu tego tłumaczyć
@zapek: ale mnie zmasakrowałeś, nie masz już nic do powiedzenia to mówisz o nicku XD hihi głupi nick dupox. Wyjdź z domu do ludzi zamiast dawania gównianych rad randomom na wykopie