Wpis z mikrobloga

Dziś tak ktoś mi rzucił, mniejsza z tym w jakim kontekście, że ktoś tam jest 2004 rocznik, mówię gówniarz, ale potem takie kruwa, przecież to dwudziestoletni człowiek
  • 13
  • Odpowiedz
  • 47
@analna_dewastatorka: jakie dziecko. Dwudziestoletni, w pełni odpowiedzialny za swoje czyny, świadomy, w świetle prawa dorosły człowiek. Ale to ja niedawno miałem 20 lat, aaaaaeeeeeee
@Graner Ale nawet nie wiem kiedy, coraz bliżej 30 jest a niedawno siedziałem tu jako piętnastoletni, pryszczaty gówniarz
  • Odpowiedz
jakie dziecko. Dwudziestoletni, w pełni odpowiedzialny za swoje czyny, świadomy, w świetle prawa dorosły człowiek. Ale to ja niedawno miałem 20 lat, aaaaaeeeeeee


@Zjem_Ci_nos: dwudziestoletni tak, w pełni odpowiedzialny tak, ale czy świadomy, to już raczej nie. Jak sobie przypomnę jak miałem 20 lat, to bardziej byłem dzieckiem z uprawnieniami dorosłego, tylko wydawało mi się, że jestem DOROSŁY.
  • Odpowiedz
Jak sobie przypomnę jak miałem 20 lat, to bardziej byłem dzieckiem z uprawnieniami dorosłego, tylko wydawało mi się, że jestem DOROSŁY.


@missioncritical: ja będę miał za niecały rok 30, a nie przeżyłem jeszcze etapu, kiedy wydawałoby się, że jestem dorosły ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@slackware707: Czeeekaj chwilę, chcesz powiedzieć, że jesteś jednym z pierwszych "dorosłych" pokoleń, które nie kończyło gimbazy a już 8-letnią podstawówkę? Shieeeeeeeeeeettttttttt, ale czas #!$%@?....
  • Odpowiedz