Wpis z mikrobloga

Trochę w szoku jestem, ale z jednej strony mam bekę teraz z tych co stawiali Feio ponad klub, bronili jak bożka jakiegoś. Ładny pstryczek dał im w nos. Jakubas uratował mu kariere trenerską w Polsce a temu i tak mało. Ale i tak dzięki Feio za robotę jaką wykonałeś i wyciągnąłeś nas sportowo z bagna. #motorlublin #mecz #pilkanozna
  • 11
  • Odpowiedz
@przemo97: Chłop był i jest dobrym mówcą więc trochę osób poszło za tym, w dodatku na tle wynikowym było na plus. Ale zawsze to tylko trener a jeśli faktycznie dostał propozycje z Lecha to przecież nie będzie umierał za Motor.
  • Odpowiedz
@przemo97 Kibice Motoru jak mało gdzie pragnęli piłki na wysokiej poziomie, klub ten przyciąga dziwne "problemy" i patologie.

Feio dał Motorowcom nadzieję, że i w Lublinie istnieje szansa na godne wyniki sportowe. Stąd też wiele mu wybaczano, a rezultatami swej pracy zbudował gigantyczny kredyt zaufania nawet u właściciela.

Wiem jednak że piłka to biznes, i Feio gdy trafi na życiową szansę(czołówka Ekstraklasy) to z niej skorzysta. W Motorze dochodził już do ściany,
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Najlepsze jest to, że w klubie nie ma żadnego dyrektora od działu sportowego (bo tą działką też zajmował się Feio). Jak Jakubas ma kogoś wybrać to znowu skończy się na osobie pokroju Sagana. Z dwojga złego lepiej, żeby teraz drużynę prowadził Stolarski. Wszak szansa na baraże jest nadal duża, a tak to już loteria.
  • Odpowiedz
@przemo97: True. Do 15 września 2023 (!!!!) w klubie miał być dyrektor sportowy i cały pion administracyjny. Zbychowi coś się #!$%@?ło i zdecydował, że będzie zarządzał sobie klubem z Feio, bo tak. W #!$%@? profesjonalne, wiec teraz ma za swoje.
  • Odpowiedz