Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim,
potrzebuje porady w sprawie roweru.

Obecnie jeździłem sobie na Decathlonowej szosie - Triban RC120, którą to kupiłem 3 lata trochę taniej niż jest wystawiona obecnie.

Pojeździłem trochę przez ten czas i uznałem że czas pożegnać się z szosą. Jednym z powodów jest to że do "nowego" roweru chce doczepić fotelik dla dziecka + mam już mniej czasu na jeżdżenie wokół miasta, a raczej skupiłem się tylko na dojazdach do pracy, gdzie mógłbym sobie pojechać po większych/mniejszych górkach/terenie.

Kolega polecił mi taki rower (pewnie to czyta, wiec pozdrawiam :D) Marlin 5 Gen 3 - podstawowy model "górski" z amortyzacją z przodu. Nie potrzebuje nic zaawansowanego, wiec rowery po 5,8, 12 tysięcy odpadają.
Myślicie że jest jakaś inna opcja czy raczej nie ma co szukać i ten model będzie bezpiecznym wyborem?

#rower #rowery i #mtb dla zasięgu
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@SpiderFYM w tej cenienie bez problemu dostaniesz rower z lepszym napędem i amortyzatorem powietrznym. Choćby kross level 5.0, pytanie czy też Ci się podoba, bo to też ważne :)
  • Odpowiedz
  • 0
@SpiderFYM w podobnym budżecie jest chyba big nine 500. Też spoko choć np piasty ma najtańsze tx505.
Ale moim zdaniem najfajniej ten specialized wychodzi. Ma sztywne osie i główkę ramy tapered więc jak w przyszlosci będziesz chciał zrobić upgrade to będziesz miał większe możliwości. Możesz go poszukać też na OLX, bo bywał w lepszej cenie i ludzie kupowali na handel.
  • Odpowiedz