Wpis z mikrobloga

Szukasz wykonawcy CERTYFIKATU ENERGETYCZNE? Nie jest potrzebna wizyta w budynku!


@mccloud: to fragment tekstu ze strony, którą podlinkowałeś. Trochę mnie to zaskoczyło, bo zawsze myślałem, że aby zrobić rzetelną analizę budynku, trzeba się w nim pojawić, bo warto sprawdzić czy aby na pewno jest ocieplony 10cm styropianu, czy okna są 2 czy 3 szybowe, czy majster czegoś nie spieprzył i nie ma ewidentnych mostków cieplnych widocznych w kamerze termowizyjnej, itp.

Możesz
@mtosny: Dostałem formularz do wypełnienia z pytaniami jak poniżej, odsyłasz i płacisz, następnego dnia dostajesz papierek.

- Jakie w budynku są okna PCV czy drewniane . Proszę podać ile szybowe są okna lub współ przenikana okna U, oraz wymiary okna.

- Proszę podać gr. ocieplenia ściany zewnętrznej i materiał z jakiego jest wykonana oraz gr. i rodzaj ocieplenia dachu.

- Czy jest ogrzewanie podłogowe ?

- Czy jest ogrzewanie pompa ciepła
@mtosny: słowo klucz: rzetelną, a tak naprawdę masę świadectw się w ten sposób produkuje, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i w tym ogromie ilości nikt nie jest w stanie tego zweryfikować