Wpis z mikrobloga

Zmiana definicji gwałtu sprawi, że każdy kto nie zapyta o zgodę na seks i nie uzyska odpowiedzi "tak" będzie gwałcicielem i będzie mu grozić minimum 3 lata więzienia.

To oznacza, większość związków i małżeństw w Polsce będą gwałcicielami. Bo większość osób inicjuje stosunek i czeka na brak odmowy, a nie pyta o zgodę i czeka na odpowiedź twierdzącą. Niemal nikt nie podpisuje umowy pisemnej i nikt nie korzysta z aplikacji zatwierdzającej stosunek.

Dlatego każdy kto popiera zmianę tej definicji ma na celu fałszywe oskarżenie i wrobienie w gwałt osoby, która gwałcicielem nie jest i nie zasługuje na więzienie

#fakty #prawo #bekazlewactwa #lewackalogika #memy #pieklomezczyzn #polityka
sildenafil - Zmiana definicji gwałtu sprawi, że każdy kto nie zapyta o zgodę na seks ...

źródło: 1000000033

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 4
@sildenafil A skąd ty wiesz, jak to wygląda w większości związków w Polsce?! Ja wiem ze konserwatyści lubią innym do łóżek zaglądać, ale ty jakieś badania prowadziłeś?! XD
  • Odpowiedz
@sildenafil A skąd ty wiesz, jak to wygląda w większości związków w Polsce?! Ja wiem ze konserwatyści lubią innym do łóżek zaglądać, ale ty jakieś badania prowadziłeś?! XD


@Kempes: jak to skąd? Urojenia konfedepisowca xD
  • Odpowiedz
  • 2
@sildenafil to nie chodzi o tą potrzebę powiedzenia "tak", bo to logiczne, tylko brak definicji "świadoma i dobrowolna zgoda". Daje to wytrych w postaci "zgodziłam się, bo byłam pijana, więc zgodziłam się nieświadomie"
  • Odpowiedz
  • 6
@mishka49:

kobiet też się to tyczy prawda?

Tak. Ale w sytuacji w której obie strony oskarżą się wzajemnie to już można się łatwo domyślić kto zostanie skazany, a kto nie.

Poza tym powstaje dyrektywa unijna, która zmienia definicję gwałtu na "penetrację narządów płciowych kobiety". Tak, tylko kobiety.
  • Odpowiedz
  • 8
@Kempes: niemal każdy w tego typu dyskusjach potwierdza, że nie pyta swojej dziewczyny o zgodę na seks tylko dokonuje niewerbalnej inicjacji i jak widzi brak odmowy to kontynuuje.

Dzisiaj jest normalnym człowiekiem
Według nowej definicji będzie gwałcicielem, stawianym na równi z osobami napadającymi na obce osoby w klatkach schodowych i doprowadzającymi do stosunku groźbą i przemocą.
  • Odpowiedz
  • 2
@sildenafil A na czym ta magiczna "niewerbalna inicjacja" polega to ty nam powiesz? Może chodzi o niespodziewane wsadzenie ręki w majki kobiecie? XD
I to PRAWIE KAŻDY to ile to jest dokładnie? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@sildenafil Co?! Dotyk i pocałunki to NIEWERBALNA INICJACJA? A jaki dotyk, jakie pocałunki, bo chyba nie każdy. A jak ten SECJALNY DOTYK wyglada, a jak te SPECJALNE POCAŁUNKI wyglądają? I czy to zawsze jest zaproszenie 100% zaproszenie do uprawiania seksu? XD
Ankieta na Wypoku tak bardzo miarodajna... XDDDDDDD
  • Odpowiedz
A na czym ta magiczna "niewerbalna inicjacja"


@Kempes: jak musisz pytac o takie rzeczy to odpowiadam: jak skonczysz 14 lat albo zaczniesz obcowac z kobietami to bedziesz wiedziec ze w swiecie relacji damsko męskich nie trzeba pytac słownie o chęci na zbliżenie bo dwie osoby wyrażą to inaczej niz słowami. Wszystko przed tobą. Jak nie z dziewczyną to chłopakiem
  • Odpowiedz
@sildenafil: komentarze do takich wpisów pokazuja ze wykop to ostre pchanie propagandy i farmazonu juz do poziomu absurdu. Jeszcze niedawno domniemanie gwałtu tak jak w hiszpanii było urojonym pomysłem ale juz widzę lewicowe zastępy komentujących agencji przepychają to gówno i próbuja jeszcze wcisnac w to logikę xD
  • Odpowiedz
  • 9
@Kempes: seks bez sformułowania pytania o zgodę i bez uzyskania odpowiedzi "TAK" będzie gwałtem. Czego nie rozumiesz?

I Twoje sugestie, że większość osób pyta o zgodę na seks i ją uzyskuje poprzez odpowiedź "tak" jest dużo mniej miarodajne niż ankieta na wykopie.
  • Odpowiedz
  • 3
@banicjant997 Jak wejdziesz w dorosłości, drogie dziecko, to się dowiesz że pytanie o zgodę na seks nie oznacza tylko zadania pytania "czy się będziesz ze mną pukać?". No ale do wszystkiego trzeba dorosnąć, cierpliwości dzieciaku.
  • Odpowiedz