Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wstyd pytać o takie proste rzeczy z konta...
Wyciągałem teraz z brudownika do pralki koszulę po sobotniej randce. Jak to jest że kobiecy perfum potrafi utrzymać się na mojej koszuli przez #!$%@? dwa dni, a męskie perfumy znikają w ciągu jednego dnia? Lubie aqua di gio, czy to po prostu #!$%@? perfum że tak krótko trzyma? Za mało psikam? no nie wiem w czym tkwi sekret?
#perfumy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
Wstyd pytać o takie proste rzeczy z konta...

Wyciągałem teraz z brudownika do pralki koszulę po sobotniej randce. Jak to jest że kobiecy perfum potrafi utrzymać się na mojej koszuli przez #!$%@? dwa dni, a męskie perfumy znikają w ciągu jednego dnia? Lubie aqua di gio, czy to po prostu #!$%@? perfum że tak krótko trzyma? Za mało psikam? no nie wiem w czym tkwi sekret?


@mirko_anonim: yyy, perfum się nie
@mirko_anonim:
- pewnie używasz klasycznego aqua di gio EDT, nigdy nie było tytanem trwałości dodatkowo kolejne reformy nie zwiększyły trwałości. Nie jest to typowy panty dropper, który używa się do klubów (chcesz coś trwalszego z ogonem na baby to typowe ulepy Ultra Male, Stronger with You, 1 million, Azzaro Most Wanted)
- kolega w szpitalu pracuje, że ma brudnowik?
- baby psikają się 21 psików przed wyjściem, plus kolejne 37 w
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Według mnie baby się smarują kremami i to one powodują że perfumy się tak trwale przenoszą na ciuchy, ewentualnie może mają suchą skórę i ten perfum przenosi się z tym suchym naskórkiem, ale raczej obstawiam że to wina tego że są takie tłuste od kremów.


· Akcje: