Wpis z mikrobloga

Najepsza końcówka filmu u szalonego z ktorej wynika że policja musiał dostawać ładna kase i być zamieszane w akcje glinka. Jedym słowem działała tam grupa przestepcza powiazana z policja. Nie ma co sie dziwic ze chłopaki przyjeżdzają na każde jego zawołanie jak dostali po pare baniek i brali w tym udział. A budda "nic nie wiedzioł "w sumie tak jak boxdel. #famemma #budda
  • 14
@HHokuss: Nie rozumiesz co powiedział szalony. Według niego, ten koleś poszedł na układ z Policją, dlatego został małą 60tka. To pozwoliło mu wyjść z więzienia. Prawdopodobnie służby na czele z prokuratorem pozwalają mu dalej "działać" a ten w zamian co jakiś czas kogoś zatapia :)

To jest stary układ, nawet Masa, najbardziej znany świadek koronny, będąc pod osłoną służb dokonywał przestępstw, i dopiero jak to się stało głośne też go zatopili.
@HHokuss: No dokładnie tak, widać że nie masz pojęcia o tym temacie. Hermetyczne grupy są nie do rozbicia, bez osób z wewnątrz, dlatego ktoś taki jest na wagę złota. Ty myślisz że służby nie wiedziały że chroniąc masę, i mając go pod pełną inwigilacją ten wręcza łapówki i łamie prawo? xDDDDDDDDDDD

+ to że on dostarczał informacje, powodowało że służby mogły rozbijać inne grupy lub osoby. A to pozwalało pokrzywdzonym dochodzić
  • 0
@RafDan: Żle to odbierasz mamy 2024 rok, chłop został 60-tka w 2012-2013. chłop nadal kradnie oszukuje wiele osób i policja nadal po 10-12 latach przyjezdza i mu na wszystko pozwala. Za duzo chyba sie naogladaleś kryminalnych zagadek żeby jakiemuś petowi przez tyle lat pozwalac kraść, łamać zycia i świecić morda na yt. Poprostu policja jest w to wszystko zamieszana i sie wszyscy kryja nawazajem. I tak grupy sa rozbijane że musza
@HHokuss: W jaki sposób ja mam to źle odbierać, skoro to są słowa szalonego z którymi się zgadzam xD

Podajesz przykład że on został 60tka w 2012-2013, a przestępstwa popełnia teraz i jest dalej po ochroną Policji. A Ty czytasz co ja do Ciebie piszę? To powiedz nam kiedy Masa został świadkiem koronnym, i kiedy będąc już tym świadkiem wsadzili go do paki (podaj nam kiedy popełnił te przestępstwa będąc śk).
  • 1
@RafDan: Zyj swoja banka, dla mnie sytuacja jest jasna - policjanci sa zamieszani w sprawe dlatego kazdy tam kazdego kryje. Druga kwestia masz tak rozlgegłą wiedze ze ciagle wspominasz o Masie :).
@HHokuss: No bo to jest po prostu najlepszy przykład, i zarazem najprostszy, a i tak Cię przerósł :)

Ale szanuje Twoje argumenty, są mega mocne i mnie przekonały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@RafDan: Tak samo sa mocne jak twoje. Ale nie zapierasz sie rekami i nogami twierdzac ze tam jest wszystko rozpracowywane i ofiary zgłaszaja sie do szczura i żadna z nich nawet nie miała podjerzeń ze ktos z nimi sie mógł kontaktować. Tak to jest misterny plan który bedzie trwac az mgp nie zejdzie na z tego świata.
  • 1
@RafDan: Krótka piła: czy policja mogła być zamieszana w sprawy mgp i próbuje go chornic aby sama sie nie wkopać? Czy Polciaja mogła brać czynny udział lub dostawać potężny zastrzyk gotówki aby proceder był tuszowany i dalej kwitł?
@HHokuss: Stary, ale tak serio, po co Ty się tak napinasz i jesteś taki agresywny? Zrozum, że nie zawsze warto się kłócić, a dyskutować i rozumieć co druga osoba próbuje powiedzieć.

Ja nie mam "swoich" argumentów, bo ja się tą sprawą nie zajmuję. Bazuje na tym, co jest publicznie dostępne. Jeżeli dla Ciebie, informacja że bank wynajął prywatnego detektywa, bo mają problem z tą firmą i kradzieżami aut we Francji, ale
@RafDan widać, że dobrze by się z tobą wódkę piło.
I moglibyśmy ja sobie kupić za hajs od baxtona (obaj jesteśmy jego psami czy jak to tam leciało) a do sklepu podjechać furami od buddy (bo pewnie też będzie, że on nam płaci za dobry PR)