Wpis z mikrobloga

Na #boo jest fajna opcja zobaczenia kto wyswietlił Twoj profil i ile osoba ma obserwujacych (ile dostala polubień). Dziewczyna z nowym kontem dostaje w kilkanascie-kilkadziesiat godzin setki polubien, więc teraz można sobie wyobrazić z jakiej puli może wybierać. Tymczasem ja z premium (kosztuje grosze) mam po 10 wyswietlen przez caly dzien i zero polubien. Ogólnie tylko 2 polubienia. Juz na #tinder lepiej wygląda sytuacja, chociaż to Tinder rzekomo bardziej nastawiony na wygląd niż Boo.
Dla Mirka szukającego relacji sytuacja jest dramatyczna.
  • 20
@default1: ok utworzyłem i jak rozumiem te kilka tysięcy obserwujących (duszki) to są polubienia ze strony facetow , a te kilka polubień (serduszka) to jest ich liczba polubień dla facetow?
esz miał najwięcej par bo najwięcej osób z tego ko


@Maxior99: te serduszka nic nie znacza to pkt na stronie - duszki tez nie zawsze wlatuja zaleznie jak ktos ma opcje ale generalnie co najmniej tyle dalo like ile duszkow ma
  • 0
@Maxior99: Praktycznie każda ma tam co najmniej kilkaset polubień jeżeli ma konto co najmniej kilkanaście godzin. Szansa na niedoprowadzenia do związku z takiej puli jest naprawdę nieduża. O seksie już nawet nie mówię.
masakra, tak jak już pisałem w osobnym wpisie- faceci przegrali rynek matrymonialny (,)

Nierównowaga jest tak duża, że aż ciężko uwierzyć...


@Maxior99: problem jest w tym ze ludzie maja za duzo wolnosci