Wpis z mikrobloga

@Teuvo: ja do tej pory mam backupowy monitor CRT 17 cali, z tym że ten ma już kabel vga wbudowany na stałe.

Jak działa to dlaczego mam wyrzucać. Niech sobie stoi, może się kiedyś przyda. Miejsca nie zajmuje bo stoi na górze szafy.
  • Odpowiedz
kable zawsze trzeba trzymać bo nie wiadomo kiedy trzeba bedzie je wyjąć xd, ja jeszcze trzymam kable do ładowania starych sony ericcson
  • Odpowiedz
6 ethernetów.


@Wierkoszek: najlepszy biznes, jaki w życiu zrobiłem, to kupno 50m skrętki i zestawu z zaciskaczem, wtykami i testerem za cenę kabla eth 10m. puściłem kable po całym domu i jeszcze sobie krótsze dorabiałem sobie czy komuś jak było trzeba xd
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: ja mam w garażu czytniki dyskietek zip wraz z dyskietkami, myszki i klawiatury na din5 oraz com (bo o ps2 to chyba nie trzeba wspominać, to jest zbyt nowe, ale i takie też mam), jakieś ładowarki i całe telefony wraz z pudełkami nawet z lat 90, np. Siemens s6 czy Sagem rc715. Ogólnie to mam jeszcze masę takich rzeczy nawet nie widząc co jest czym. Szkoda tylko, że nie zachowały
  • Odpowiedz