Wpis z mikrobloga

Właśnie moja córka lvl 8 powiedziała, że nienawidzi wkładać naczyń do zmywarki i jak dorośnie to nie będzie chciała jej mieć, a wszystkie naczynia będzie zmywać ręcznie.
Bałem się pokolenia Z ale najgorsze dopiero przed nami. #tatacontent #dzieci
  • 17
  • Odpowiedz
@Daveed może tak naprawdę to moja córka :D #!$%@? mnie strzela jak mam ten #!$%@? tetris robic w zmywarce. Lubie zmywac i swiadomosc że bym połowę zdążył umyć w czasie kiedy to wkładam mnie #!$%@?. Zmyware bym zostawił do patelni, garnków dużych i może jakiegoś grilla i tyle
  • Odpowiedz
@Daveed: mój mały ma podobnie, woli zmywać. Małe roszczeniowe gówniarze, może jeszcze zaczną gotować, zamiast kupować gotowe, przetworzone gówno żarcie z Biedry, tak?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Daveed mam tak samo. Jak mam robić feng shui w zmywarce żeby coś włożyć to coś mnie bierze. I ta perspektywa awantury jak coś będzie źle włożone...
I w sumie to ja jestem dziwakiem bo nawet lubię zmywać xD
  • Odpowiedz
@Daveed: niby tak, ale spróbuj sobie przypomnieć co mówiłeś i robiłeś w jej wieku.
Mam 8 letniego syna, moim zdaniem teraz dzieci są mądrzejsze niż my byliśmy.

No ale, kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WpiszSwojLogin: No właśnie też nie czaje, w sumie może 3-4 minuty zajmuje załadowanie 45cm. Z 5 na świętach jak się po rodzinnym obiedzie robi załadunek. Zmywanie to by było 15min, w drugim przypadku z pół godziny.

A układam w porządku tak jak ma być i aż nie lubię jak to robi żona, bo lubię w porządku tak jak to ma być. W zmywaniu też lubię swoją określoną kolejność xD
  • Odpowiedz
@Daveed: Życie ją zweryfikuje, ja na starość sobie kupiłem zmywarkę, genialna sprawa. Nie tylko z faktu, że się samo zmywa, gdzie nigdy nie miałem na to czasu lub ochoty, ale z faktu, że nie wiedziałem że szklanki czy naczynia mogą być tak czyste. Pierwsze zmywanie to jakby ze sklepu było, nie mogłem się napatrzeć na szklanki taki kontrast w porównaniu ze zmywaniem ręcznie. gdzie trzeba było szorować te kubki czy szklanki
  • Odpowiedz
@darek-jg: @WpiszSwojLogin: pewnie nie mieści wam się w głowach, że można myć, i woleć myć ręcznie? W technikum mycie garów to była moja okazja do otrzymania od taty piątki, lub dwóch piwek na ognisko, a teraz mam fajny widok z okna i lubię podczas zmywania posłuchać muzy i pogapić się na sarny biegające po polu.
  • Odpowiedz