Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko dla tego uważam iż nie ma jazdy szybko i bezpiecznie. Bezpiecznie jest do czasu i właśnie kierowca mercedesa całe życie się nie nauczył, że jazda szybko może mieć poważne konsekwencje to tym razem się już nauczył i ma nauczkę w postaci przeprowadzki na tamten świat. Szkoda tylko, że jest ktoś przez niego poszkodowany jego mi nie szkoda sam sobie wybrał los samobójcy. W wypadkach nigdy mi nie szkoda osób które z
@kierownik_niczego: o kurła xd

Tobie zabrałbym również prawa wyborcze i ubezwłasnowolnił xd

Ale pomogę rozkminic o co chodzi.

Twój bohater (potencjalny morderca) zwalnia aby popatrzeć na wypadek.

Wiesz jak często powoduje to wypadki na drogach?

Bardzo często.

A więc oddaj upośledzony głupku prawo jazdy i won na komunikację miejską, bo za głupi jesteś na samochód.
@Krol_Karo to pasażerka nagrywała, a takie filmy z miejsc wypadków powinny być na porządku dziennym, a nie parawany, ludzie powinni widzieć jakie są skutki #!$%@?, terapia szokowa najskuteczniejsza
Twój bohater (potencjalny morderca) zwalnia aby popatrzeć na wypadek.


@Krol_Karo: To raczej służby go wyhamowały, jeżeli już dotarły, jakbyś nie zauważył tam były cały czas prowadzone działania, chociaż na razie chyba tylko przez świadków.

Nie wiem czy wiesz, ale nawet przy kolizji należy zwolnić gdy służby prowadzą obok czynności, jeżeli #!$%@? w takim przypadku to jesteś potencjalnym mordercą. Czasem nawet całkowicie ruch zamykają.

Tam na nagraniu ludzie chodzą po drodze, a