Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Idę w tym miesiącu na ślub, na którym jestem świadkiem w urzędzie. Po ślubie nie ma żadnej imprezy, więc jest to bezkosztowe przedsięwzięcie. Dawać jakiś prezent parze? Jeśli tak, to jaki/ile? Słabo stoję finansowo i nie znam nawet tej żony, stąd pytanie...

#pytanie #slub #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: chyba wypada bo ja nawet od znajomych którzy nie byli zaproszeni dostawałem jakieś drobne rzeczy, a ty jesteś świadkiem. Jak nic nie wymyślisz to storczyk w doniczce był najmniej niepodobającym mi się prezentem ślubnym, reszta rzeczy poszła na wydanie lub na prezenty ślubne dla innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz też taki komplet książek jak jesteście bliżej, ale trochę dziwna sytuacja że świadek nie zna przyszłej
@mirko_anonim: Różni znajomi byli w podobnej sytuacji, ale nie dawali żadnych prezentów, może oprócz kwiatów i jakiejś ładnej kartki z życzeniami. Akurat mam w obserwowanych na allegro babeczkę która tworzy piękne kartki okolicznościowe.
https://allegro.pl/oferta/kartka-handmade-w-kopercie-na-slub-wesele-urodziny-emeryture-rocznice-14987892592
Moim zdaniem dziwne by było gdybyś wyskoczył z pieniędzmi, czy jakimś większym prezentem. Takie rzeczy się daje na weselach. Książki na temat obsługi kogokolwiek nie są na miejscu :D Ogólne, to dziwni trochę ludzie. Bo po nawet,
Byłem zaproszony na sam ślub do znajomego ze szkoły. Potem było przyjęcie, ale dla najbliższych, ja nie byłem proszony. Dałem wino, najtańsze. Żona to tam mniejsza o to, czy znasz czy nie znasz, ten kolega to taki bliski czy nie? Jak bliski to bym coś wyszperał do koperty, jak tylko taki se, to wino wystarczy.