Wpis z mikrobloga

Komentarze wyłączone pod wszystkimi filmami. Na karcie społeczności też nie da rady nic napisać. Grupa na fb niedostępna. Wykop to jedyne miejsce, aby Janek się czegokolwiek dowiedział. (pomijając bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy)

Janku, lubię Twoje druciarstwo, ale właśnie przebrnąłem przez ten ponad godzinny film. Boje się, naprawdę się boje, że zrobisz sobie poważną krzywdę, albo zginiesz w tym "kamperze". Mówię to całkiem na poważnie i bez śmiechów, Przecież jak ktoś Ci walnie w bok busa od strony butli to już nie chcę sobie nawet wyobrażać co dalej.

Dodatkowo ten wylot spalin od Webasta... Przecież Ty się tam spalisz chłopie. Masz tam kantówki, potem sklejkę i potem wykładzinę. Nie wiem czy to jest możliwe, ale obczaj sobie czym jest ukryty pożar, bo boje się, że to mogłoby u Ciebie wystąpić.

Janek, to nie jest hejt, nie jestem psychopatą. Poważnie Ci mówię odpuść. Odpuść udawanie przed widzami, że "TAK BĘDZIE REWELACYJNIE, BO JA TAK WYMYŚLIŁEM I WY SIĘ UJA ZNACIE!" - przez takie myślenie zrobisz sobie poważną krzywdę.
Już lepiej ściemnić na filmie, że znowu "zmieniasz koncepcje, bo wpadłeś na coś innego" niż iść w zaparte.

Szybkie rozwiązania na już:
1) Zrób kuchenkę na wkłady.
2) Kąp się w wodzie podgrzanej na kuchence i potem używaj tej pompki do wody.
3) Co do Webasto to już wolałbym spać w 10 stopniach we Włoszech niż stresować się, że się spale w nocy, albo zaczadzę.

A Ty @zwrotnaskarb powinieneś co najmniej zadzwonić do Janka po tym filmie i powiedzieć mu, żeby się ogarnął i to pozmieniał lub wywalił całkowicie z busa. Nie potrafiłbym pojechać z ziomkiem na wyprawę wiedząc, że jego samochód to tykająca bomba.

#yanek #odyn #korsir
  • 6
  • Odpowiedz
@Zoltafik: Siadła psycha, ale #!$%@? odwalił za bardzo z tym wylotem spalin w busie, a jak ktoś się będzie wzorował? Strach myśleć....zero odpowiedzialności i 0 psychy już xdd
  • Odpowiedz
  • 4
@zwrotnaskarb weź ty wytłumacz temu rudemu piździelcowi, że skoro nawet nie wie jak działa czujnik czadu (bo sprawdzał go nad kuchenką gazową xDD po czym zwrócił na allegro bo był nie zadowolony) żeby poszedł do uczciwej pracy a budowę campera po prostu zlecił profesjonalistom. Póki co to jedyne co zbudował to jest mobilny stos pogrzebowy
  • Odpowiedz