Wpis z mikrobloga

Chyba już na 100% potwierdzone, że zero nie symuluje. I rozumiem tego gościa ze screena, że warto przyhamować. Oczywiście do silnych razem to nie dotrze, ale myślę, że poza nimi normalni wyborcy koalicji życzą mu powrotu do zdrowia, ale także sprawiedliwego procesu. Bo nie oszukujmy się, Ziobro na takowy zasłużył za to, co robił za czasów rządów PiS.
#polityka #sejm #neuropa #4konserwy
Koziom - Chyba już na 100% potwierdzone, że zero nie symuluje. I rozumiem tego gościa...

źródło: 6ef65dc6-2eeb-4925-8ff1-1b0c296ce424

Pobierz
  • 8
  • 4
@zapomnialemhaslo: Nie wiem, ja osobiście uważam, że to nieprzyzwoicie życzyć komuś uszczerbku na zdrowiu, nawet jak to jest taki #!$%@? jak Ziobro. Chciałbym w ten sposób prezentować wyższy poziom od wyborców PiS i silnych razem. Oczywiście, żeby nie było, mam nadzieję, że jak wróci do pełni zdrowia to nie minie dużo czasu zanim ujrzymy go za więziennymi kratami, bo akurat na odsiadkę w więzieniu to on sobie zapracował, z resztą jak
@Koziom: no dobra ale nie pisałeś o życzeniu komuś uszczerbku na zdrowiu tylko o życzeniu komuś powrotu do zdrowia, a to dwie różne rzeczy

nie rozumiem dlaczego ludzie którzy uważają Ziobrę za złego i mściwego człowieka nagle udają, że przejmują się jego zdrowiem