Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: Ja mam tylko bekę z tego gadania o rozłamach w koalicji 15 X. Uważam, że żadnego większego rozłamu w ZP nie będzie, a Kaczyńskiego należy nadal traktować jako realne zagrożenie dla tego kraju.
  • Odpowiedz
@JC97: Też mnie śmieszy to pie*dolenie o wielkim rozłamie Koalicji. Jedyny rozłam jest w k0nserwatywnych dupskach, które nie mogą przeboleć odsunięcia pisdzielców od władzy.
  • Odpowiedz
@JC97: Ziobro chory więc nie ma kto walczyć o dobre miejsca ludzi suwerennej polski, czy jak tam oni się nazywają, na listach do PE. Teraz o tych miejscach będzie decydował tylko kaczyński. Takie wypowiedzi jakiego mogą sugerować że wystawią swoją listę w wyborach do PE. Albo tylko straszą kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Pewnie tak, ale brak logo na plakatach i takie spięcia sugerują, że tam nieźle buzuje. Oby ktoś tam puścił parę z gęby i rozkręcił jakąś konkretną imbę.
  • Odpowiedz
@LukaszN: nie chce mi się sprawdzać, ale wydaje mi się, że o ile ZP straciło circa 35 posłów w porównaniu do poprzedniej kadencji to SuwPol zachował stan posiadania - z tego można wyciągnąć wniosek, że to akurat twardy kurs się ludziom podobał. Dobrze, niech się żrą między sobą xD jak Jaki jeszcze trochę poszczeka to go nie wystawią w eurowyborach i będzie musiał sam startować, albo dadzą mu do okręgu POTĘŻNEGO
  • Odpowiedz