Wpis z mikrobloga

#giftpol #januszebiznesu

Skoro on ją straszy prawnikami za szarganie dobrego imienia firmy. To ja idąc tą nomenklaturą na miejscu tej dziewczyny wystawiłbym mu fakturę na "set tysięcy", za szybką reklamę na terenie całego kraju. Do wczoraj jeszcze utrzymywał, że to dla niego reklama to niech płaci burak :)
  • 6
  • Odpowiedz
Do wczoraj jeszcze utrzymywał, że to dla niego reklama


@Szokatnica: To był klasyczny damage control, każdy z wybujanym ego to stosuje pod publikę, udaje samca alfa, że się niczego nie boi i że przekuje całą sytuację w większy sukces, takie typowe copium jak na wojnie i mitach np o duchach kijowskich i innych rambo i marszu ukraińskiej armii na Moskwę.
A prawda jest taka, że będą teraz randomowi aferzyści, dziennikarze
  • Odpowiedz
  • 0
To był klasyczny damage control, każdy z wybujanym ego to stosuje pod publikę, udaje samca alfa, że się niczego nie boi i że przekuje całą sytuację w większy sukces, takie typowe copium jak na wojnie i mitach np o duchach kijowskich i innych rambo i marszu ukraińskiej armii na Moskwę.


@NaczelnyWoody: Przecież wiem, ale jakby taką kontrę wystosowała to byłby to outstanding move dla reklamy jej osoby :)
  • Odpowiedz
@Szokatnica: tylko na jakiej podstawie miałaby mu wystawić fakturę za reklamę? xd
Na podstawie tego, że sobie chłop uroił że cała sytuacja jest dla niego reklamą? xD może niektóre wykopki łykają farmazony o "nie ważne jak mówią ważne by mówili" ale żaden sąd tego nie łyknie, bo to nie jest dla typa reklama, tylko antyreklama, coś w stylu - " #!$%@? kucharz wyrzygał się do gara z rosołem a potem
  • Odpowiedz
A prawda jest taka, że będą teraz randomowi aferzyści, dziennikarze i inni nieprzychylni mu aktywiści grzebać w każdej szafie i szukać każdego brudu byle tylko go podpiehdolić do jakiejkolwiek instytucji i włóczyć go po sądach, o stratach wizerunkowych już nie wspominając.


@NaczelnyWoody: Tak będzie
PiersKurczaka - >A prawda jest taka, że będą teraz randomowi aferzyści, dziennikarze ...

źródło: 0x0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
tylko na jakiej podstawie miałaby mu wystawić fakturę za reklamę? xd

Na podstawie tego, że sobie chłop uroił że cała sytuacja jest dla niego reklamą? xD może niektóre wykopki łykają farmazony o "nie ważne jak mówią ważne by mówili" ale żaden sąd tego nie łyknie, bo to nie jest dla typa reklama, tylko antyreklama, coś w stylu - " #!$%@? kucharz wyrzygał się do gara z rosołem a potem ten rosół był
  • Odpowiedz