Wpis z mikrobloga

Myslalem że moderacja wykopu to porażka ale na Reddit dostałem permbana za napisanie posta że w #rzeszow dobrze się ludziom żyje i jest sporo nowych samochodów co potwierdzają dane CEPiK (jedno z miast o najwyższym odsetku nowych samochodów w PL). Hejt na #lublin i #bialystok też na porządku dziennym, akceptowane są tylko posty w stylu "wyjechałem ze ściany wschodniej i nigdy tam nie wrócę". Nawoływanie do rozbicia kraju, pisanie o "podludziach ze wschodu", fapowanie do fejkowych mapek "przemocy domowej i alkoholizmu", a to wszystko na Reddit który szczyci się tolerancją i szanowaniem użytkowników.
  • 32
  • Odpowiedz
@DrCieplak: prawda. Ludzie dostali #!$%@? i chyba uważają, że miarą szczęścia jest wielkość miasta w którym żyją. Cały czas szczucie na mniejsze miasta. Mają milion wydarzeń w takim #krakow, a może pójdą na 2 w roku.
  • Odpowiedz
@DrCieplak Tutaj chyba też był usunięty wpis o tym co można robić w Lublinie. A taka piękna riposta mi tam siadła do gamonia, który napisał, że Lublin śmierdzi skunksem. A co do meritum, żyje w Lublinie już 16 lat (z dwuletnią przerwą na Warszawę) i nie zamieniłbym. Korki w porównaniu do innych miast to śmiech, jest gdzie wyjść się zabawić, dobrze zjeść. Jak ktoś lubi naturę to pięknych miejsc w okolicach też
  • Odpowiedz
  • 3
@Pitorro88: To w większości nie wpisy z metropolii tylko ze ściany zachodniej. Tam się odwala hejt na wschód. Wpisy o "podludziach" nie są usuwane a za stwierdzenie że dobrze się żyje jest permban.
  • Odpowiedz
że miarą szczęścia jest wielkość miasta w którym żyją. Cały czas szczucie na mniejsze miasta. Mają milion wydarzeń w takim #krakow, a może pójdą na 2 w roku.


@#!$%@?: a najlepsze że to najczęściej robią chłopi z dziury w dupie, a nie szlachta
  • Odpowiedz
@Karier ale dziś ładna pogoda co? Tylko się cieszyć. No w tym aspekcie to serio jest bieda. Abdul na początku był fantastyczny, ale teraz to nawet buła samo mięso jakaś mdła. Od biedy orient bo ma soczyste mięso, ale to tak naprawdę od biedy.
  • Odpowiedz
@Pitorro88: No ja praktycznie tylko abdul, co jakiś czas próbuje jakichś nowych mało znanych, ale lipa. Za to pysznie można się najeść polską kuchnią w Pod Strzechą na Zana czy Kunickiego
  • Odpowiedz
@Pitorro88: true
Mieszkałem w Lublinie rok, w Warszawie 5 lat.
Zdecydowanie Lublin wygrywa. Bardzo chillowe miasto, wokół miasta sporo miejsc w których można odpocząć od ludzi.

Warszawa jest też spoko ale np. przy nightdriving. W dzień to totalna #!$%@? nie do życia.
  • Odpowiedz