Wpis z mikrobloga

@Xefirex 3 tygodnie temu bym fajny, bo poprawił sytuację z najmu, tydzień temu mnie fajny, bo pensja X2. Dziś znów fajny, bo inflacja mniejsza.
I ja to rozumiem :) nie rozumiem tylko dlaczego co tydzień mówicie o kims że super człowiek, a potem że najgorsza menda
nadal nie rozumiesz że inflacja nadal jest większa o kolejne punkty procentowe? Ona nie spadła, zaczęła wolniej rosnąć. Żeby realnie zaczęła spadać powinna mieć z przodu taki mały minusik.


@open_or_die: xD No spoko. Inflacja spada w szybkim tempie, ale nie można się z tego cieszyć. To tak jakby np. nie móc się cieszyć z tego, że w tym roku mamy mniej wypadków, bo cały czas się zdarzają (to tylko przykład, nie
@Xefirex: Hej ja też kibicuję oszczędnościom budżetowym ale jeżli typ po prostu wywalił szereg ministerstw i urzędów a zostawił podatki jakie były to nie sposób żeby nie oszczędzić.

Natomiast zobaczymy jak będzie działało państwo i to nie terez tylko za jakiś czas.

Jest to olbrzymi eksperyment i ja mu w sumie kibicuję, ale euforia na tym etapie jest jeszcze nie wskazana.
@Xefirex: fajna manipulacja, szkoda że nie mówi, że obniża inflacje, która za jego rządów właśnie rekordowo wystrzeliła do góry i nie wspomina o tym, że płace za nią totalnie nie nadążają(a wręcz przeciwnie realne zarobki spadają w dramatycznym tempie) co przekłada się na ciągły wzrost odsetka ludzi żyjących w biedzie
ShadyTalezz - @Xefirex: fajna manipulacja, szkoda że nie mówi, że obniża inflacje, kt...

źródło: GIyMvz2XAAARIhj

Pobierz
fajna manipulacja, szkoda że nie mówi, że obniża inflacje, która za jego rządów właśnie rekordowo wystrzeliła do góry i nie wspomina o tym, że płace za nią totalnie nie nadążają(a wręcz przeciwnie realne zarobki spadają w dramatycznym tempie) co przekłada się na ciągły wzrost odsetka ludzi żyjących w biedzie


@ShadyTalezz: Nie ma to jak gadać jak ostatni manipulator jednocześnie zarzucając komuś manipulacje xD Spadek z początku kadencji wynikł z usunięcia cen