Wpis z mikrobloga

#sejm jarkacz dalej w pisowskim stylu oskarża wszystkich na prawo i lewo a jak przychodzi do konkretow to "ja nie mogę bo teraz sędziowie nie są nasi i jak już będą nasi to się z wami policzymy a tak w ogóle to wszyscy wiedzą o co chodzi i kto ukradł tysionc miliardów".

To była i jest mafia. Kto nie z nami ten przeciw nam.
Oby kolejnych wyborów nie doczekali - prawnie lub fizycznie. #polityka
  • 13
@Yaggar: @R0bert- raczej bitwa dwoch mafii, z ktorych jedna ma doswiadczenie w rzucaniu paragrafami ze spokojem a drugia chaotycznie wscieka sie o ten spokoj i daje sie wyprowadzic z rownowagi w imieniu swoich przekonan. jedno warte drugiego, typowa klotnia kargula i pawlaka - przekroj spoleczenstwa i ich wyborcow
@anisek
kojarzysz afere watergate? Tam sztab nixona podsłuchiwał przeciwników podczas wyborów. To byl jedyny przypadek w historii usa gdzie prezydent ustąpił ze stanowiska w wyniku afery.

W polace taka sama sytuacja, nikt nie poniósł żadnych konsekwecji - a Ty jeszcze piszesz że podsłuchiwani to to samo co Ci którzy nadużyli władzy.

Jesteś w stanie obronic swoje argumenty w świetle tych faktow?
@Sarza01: od watergate mielismy wikileads ktore pokazalo ze mozna gowno porownywac a nie sytuacje sprzed 50 lat, bo wszystkie rzady sledza. To, ze w trakcie kampanii - jasne, do ustalenia i mam nadzieje ze konsekwencje beda pociagniete. Natomiast ignorowanie calej formy tego teatrzyku i powtarzanie przez was jak mantra ze cel uswieca srodki to juz wasz problem i wasze zagalopowanie, ogladalem na zywo i kaczynski was robil jak chcial, a poslowie
@anisek

a Ty zadowolony stoisz po drugiej stronie barykady i uwazasz ze jestes lepszy i nie widzisz w tym nic złego.

Dziadek tak wszystkich jechał i był taki mądry, że nie rozumial co znaczy zeznawanie pod przysiegą i nie chcial jej złożyć - mistrz intelektu i politycznej rozgrywki xD

Motał sie, raz mówił ze wie, raz że nie wie. Jako organ do spraw bezpieczenetwa dopuscili narzędzie z backdorem obcych wywiadów xD

Jedyne
@Sarza01: XD czyli kolejny z maniakalnymi urojeniami, ze jak nie z nimi to musi popierac pis- nigdy w zyciu nie glosowalem ani na pis ani na platforme i pluje w pyski takim zaplutym i zaslepionym kundlom jak ty, ktore niszcza Polske w imie wzajemnej ultrazidiocialej wojny . ***** POPIS
@anisek prosty cham jesteś i tyle. Ostanim komentarzem sie przedstawiłeś pieknie. Szkoda tylko, że musiałeś mi zająć czas swoją egzystencja. Na szczęście to ostatni raz.
@Sarza01: XD wybory prezydenckie mi #!$%@? wypominasz, kiedy pisze o partii? Serio? Czy tobie trzeba bedzie w koncu jebnac w tej glupi psi pysk, zebys zrozumial co takie plugastwa jak ty i podobne niszczycie kraj naszych przodkow? #!$%@? #!$%@? POPISzdzielcu, bez odbioru