Wpis z mikrobloga

Ehh... kupilem sobie dzis pyszna pizze margarite na wynos. No taka dobra, ze az uszy mi sie trzesly jak zjadlem pierwszy kawalek. Typowa pitca wloska na cienkim ciesnie, rozmiar taki na raz. Jadlem w drodze do pobliskiego parku...Niestety przy wyjmowaniu drugiego kawalka, zawial mocniej wiatr...i cala pitca z opakowaniem wyladowala na ziemi. Jeszcze dalo sie uratowac bo byla w opakowaniu, ale zawialo i wywalila sie gorem do dna na ziemie. ( ͠° °)Jakis koles powiedzial, "uu ale pech". Włożyłem szybko spitce to pudelka i szybko udalem sie w kierunku gdzie nikt nie szedl (°°

[pic real, niekolorowane ]


#przegryw #pitca #smutnazaba
ChlopoRobotnik2137 - Ehh... kupilem sobie dzis pyszna pizze margarite na wynos. No ta...

źródło: OIP

Pobierz
  • 9
@Lenalee: pewnie tak, ale powiem, ze dzis np jadlem tylko pizze i juz nie planuje jesc nic wiecej, takze wydaje mi sie ze chociaz uda sie wejsc w IF, jeszcze nie jest idealnie ale bedzie lepiej. Jak juz pisalem, piatek moglby byc jeszcze ciezko, bo nie bylem przestawiony na ketoze i pewnie bym cierpial. Nastepym razem najpierw ketoza => post
@ChlopoRobotnik2137: Jedz bardziej odżywcze jedzenie, jak człowiek jest nasycony witaminami i minerałami to śmieciowa szamka nie korci tak bardzo. Jak będziesz jadł mało, do tego byle co to szybko nabawisz się niedoborów () Pilnuj białka przede wszystkim, no i witamin.